Cricket 2004 - Pc

5030930034221

5030930034221

Použité

24 Položek skladem

14 dnů

205 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePočítač
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Cricket 2004 - PC Hry Bazar

Popis

EA Sports ' Cricket 2004 zahrnuje domácí týmy a soutěže z Anglie, Austrálie, Nového Zélandu a Jižní Afriky. Testovací zápasy a jednodenní mezinárodní soutěže jsou také zahrnuty a vedle turnajů, které jste se seznámili a milovali z EA Sports 'Cricket, bude mistrovská liga také vrcholem této hry.

S novým zachycením pohybu a novou vývojovou platformou, nemluvě o zařazení formy a zranění, hra je životnější než kdy předtím. A pro kriketový fanoušek nemá detail. K dispozici bude široká škála statistických grafů, včetně grafů rychlosti jízdy a vagónového kola, stejně jako obrovské množství statistických údajů o každém hráči, který se bude pohybovat v průběhu turnaje. Hra se točí kolem plné prezentace ve stylu televize, včetně režimu plného akčního přehrávání, třetího rozhodčího, animovaných kachen, překryvů ve stylu TV, editoru pozice v polích a mnohem více. Editor poloh pole umožňuje automatické nebo ruční polohování.

Více než 75 stadií je modelováno z celého světa, včetně lordů v Anglii, Kalkatě, Melbourne, Aucklandu, Kapském Městě, Barbadosu a Lahore; detail na stadiích je úžasný. Osvětlení a stíny nejvyššího stupně spolu s povětrnostním počasím přispívají k autentičnosti herního zážitku.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta