School Tycoon - Pc

5026555037877

5026555037877

Použité

Není skladem


235 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


School Tycoon - PC Hry Bazar

Popis

Tato hra vám dává šanci stavět a provozovat vlastní školu, zatímco se snažíte vyhnout mnoha problémům, kterým čelí školy. Problémy jako špatný personál / učitelé, špatné známky, nešťastní studenti a dokonce i požáry otestují vaše schopnosti spolu s různými dalšími problémy, se kterými se setkáte. Hra vám nabízí schopnost postavit 50 různých budov, které jsou nastaveny tak, že musíte odemknout některé budovy tím, že nejdříve vytvoříte něco jiného. Například, pokud chcete vytvořit vysoce kvalitní matematickou učebnu, musíte nejprve začít s přenosnou matematickou učebnou. Pro ty, kteří nevědí, co jsou přenosné, protože už nejsou často používány, jsou jako malé přívěsy, které mají v učebnách špatné školy, když už není ve školní budově prostor. Budovy, které lze postavit, zahrnují mnoho různých druhů učeben, tělocvičny, sportovní hřiště, pasáž, kancelář zdravotní sestry, útočiště a další. Snažíte se udržet vaše studenty šťastné vyžaduje práci. Můžete se rozhodnout zlepšit vzhled školy přidáním soch a fontánek nebo nahradit přísné, nudné učitele zábavnými učiteli. Máte 80 různých typů studentů, kteří budou své školy osídlit od jocků až po roztleskávačky. Snažíme se udržet je všechny šťastné bude výzva, kterou budete muset překonat. Můžete dokonce přidat své vlastní studenty do hry, jako je uvedení sebe nebo vaši přátelé do hry. Máte praktickou kontrolu nad vaší školou. Půjčte a vypalte učitele a zaměstnance, vyhánějte studenty a další. Spusťte svou školu, jak ji chcete spustit, když pracujete v 24 scénářích ve třech obtížných úrovních. Nebo si vezměte školu do režimu sandbox, kde nemáte žádné cíle nebo požadavky a můžete svou školu postavit od začátku.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta