Elders Scrolls Anthology (S) - Pc

Bethesda Softworks

0093155148826

0093155148826

Použité

Není skladem


1 747 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Elders Scrolls Anthology (S) - PC Hry bazar

Popis

„Poprvé v historii oceněné ságy zažijte Elder Scrolls jako jednu mimořádnou sbírku. Elder Scrolls Anthology obsahuje všech pět kriticky uznávaných her a navíc oficiální doplňky v prémiové sbírkové krabičce, počínaje The Elder Scrolls: Arena a zakončení The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition Antologie také obsahuje sadu pěti fyzických map podrobně popisujících Tamriel, Iliac Bay, Morrowind, Cyrodiil a Skyrim. žánr otevřeného světa: Arena Převezměte roli osamělého vězně a vycestujte do nejslavnějších a nejnebezpečnějších míst Tamriel, abyste shromáždili rozbitý štáb Chaosu a zachránili Impérium před zlým císařským bojem, Jagarem Tharnem. a spustí se v emulátoru DOS. Daggerfall Starověký golem Numidium, mocná zbraň, která se kdysi používala ke sjednocení Tamriel, byl znovu objeven. Z toho vyplývá, že král Daggerfall je zavražděn a jeho pomstychtivý duch straší království. Císař Uriel Septim VII vás pošle na hrdinskou cestu, aby dal ducha krále odpočinout a zajistit, aby golem nespadl do nesprávných rukou. Antologie obsahuje původní verzi Daggerfall a bude spuštěna v emulátoru DOS. Morrowind Abychom splnili starodávné proroctví, císař pošle vás, neznámého císařského kurýra, na ostrov Vvardenfell, abyste zbavili zemi Morrowind temné kletby. Prostřednictvím řady nebezpečných a magických úkolů jste přeměněni v jednoho z nejtrvalejších hrdinů Říše. Také zahrnuje: Doplňky Tribunálu a Bloodmoonu a Stavebnice Elder Scrolls. Oblivion Když se Impérium rozpadne, brány Oblivionu se otevřou a démoni pochodují po zemi. Ve stínu zla povstane hrdina z popela padlé říše. Musíte najít skutečného dědice Septimovy linie a obnovit ho na císařský trůn, zatímco odhalíte zlověstný plán, který hrozí zničením celého Tamriel. Také zahrnuje: Rozšíření rytířů devíti a třesoucí se ostrovy. Skyrim draci, dlouho ztracení do pasáží starších svitků, se vrátili k Tamriel. Budoucnost Skyrimu, dokonce i samotná říše, visí v rovnováze, když čekají, až přijde prorokovaný Dragonborn; hrdina narozený s mocí Hlasu a jediný, kdo může stát mezi draky. Také zahrnuje: Doplňky Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn. “

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta