Hour of Victory - Pc

Midway Games

5037930060991

5037930060991

Použité

Není skladem


333 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePočítač
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Hour of Victory - PC Hry bazar

Popis

Hodina vítězství

(Omlouváme se za strojový překlad)

Hodina vítězství je prvním člověkem, druhé světové války střelec, který vám umožní hrát tři klíčové role ve filmových Evropy a severní Afriky bitev.

Můžete si vybrat mezi major Ambrose Taggert, poručík William Ross a seržanta Calvina Blackbull. Taggert to americká OSS dělník, který se specializuje na umění stealth, vyzbrojený nic víc než nůž přežití a tlumičem Sten MK 2. Ten může být použit k velkému efektu skokem ze stínů a odstřelovat nic netušící nacistům jeden po druhém. Poručík William Ross je britský SAS komanda, kteří dávají přednost hlavou, frontální útok. Ten může mít dvojitý zásah ostatních vojáků. Seržant Calvin Blackbull (nebo "The Bull") je US Army Ranger, který se specializuje na odstřelovačů, se smrtící přesností. Blackbull je znatelně rychlejší než u jiných vojáků a může skočit větších vzdáleností.

Jak budete postupovat hrou, všimnete si, že na každé úrovni není pevná cesta, aby: v závislosti na charakteru si vzít můžete zkratky nebo se vyšplhat až vyhlídkami. Každá úroveň má více než jeden způsob, jak k dokončení, což znamená, že nemusíte znovu dělat hladinu najít jediná řešení. Jak si probojovat přes každé úrovni, budete bombardováni ze všech úhlů pohledu bombardéry, tanky a houfnice.

Velkou rysem hry je vaše schopnost přijmout ovládat vozidlo uznáte za vhodné. Od tanky Sherman až Kubelwagons, pokud ho vidíte, můžete ho řídit. K dispozici je také obrovská škála zbraní sahat od hovězího dobytka poháněčů do raketometů.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta