Sims 2: Open For Business (SN) - Pc

EA ( Electronic Art )

5030930048846

5030930048846

Použité

211 Položek skladem

14 dnů

215 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Sims 2: Open For Business (SN) - PC Hry bazar

Popis

Sims 2: Open pro podnikání (SN)

(Omlouváme se za strojový překlad)

No, The Sims měli opravdu trvat zavedení. Pokud jste obeznámeni s Electronic Arts obrovsky populární virtuální život simulátoru, pak musí být žijící v Timbuktu za posledních pět let.

Ve skutečnosti, že šrotu, as The Sims je pravděpodobně stejně populární v tomto často-posmíval Malinese města, jak je to všude jinde. A The Sims 2: Otevřený pro obchod je nejnovější datadisk otevřít zcela nový svět do svého Sims hraje zkušenosti.

V The Sims 2: Open for Business, vaši Simíci mohou vytvořit prakticky jakýkoli druh podnikání, z módní oblečení butiku, hip kosmetika, kvetoucí květinový obchod, high-end obchod s elektronikou nebo rušné restauraci řetězce.

Stejně jako v reálném světě podnikání, které prostřednictvím svého Sims, bude muset najmout zaměstnance, vyškolit zaměstnance a jak firma roste, přiřadit nejtalentovanější Sims pracovat na různých projektech, jako je dodávání hraček, aranžování květinové butik nebo výrobní roboty.

Musíte se naučit své Sim, že zákazník je král a udržet morálku zaměstnanců tím, že vytvoří zajímavé a zábavné prodejní pobídky.

Budete se muset rozvíjet své SIM talent, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám vaší firmy, pozor na zaměstnance lenoch a je připravena je oheň tak rychle, jak si najímají!

Bude vaše Sims firma zahájit další velká věc? Anebo jejich příliš ambiciózní módní maloobchodní řetězec jet vpravo dolů na pánvi?

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta