Sims 2, The (SN) DVD Ed - Pc

EA ( Electronic Art )

5030930043209

5030930043209

Použité

264 Položek skladem

14 dnů

347 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePočítač
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Sims 2, The (SN) DVD Edice - PC Hry bazar

Popis

Sims 2, The (SN) DVD Ed

(Omlouváme se za strojový překlad)

V The Sims 2, můžete nasměrovat své Simíky v průběhu celého života a míchat jejich geny z jedné generace na druhou. Můžete nastavit cíle vašich Simíků v životě; sláva, štěstí, rodina, romance či znalosti. Dejte jim dlouhou a úspěšnou existenci nebo opustit svůj život v troskách. Vezměte je do extrémů, ze by se sbalili do vidí ducha, od brát cizince k psaní velký román. Popusťte uzdu své kreativitě s zcela nové Create-A-Sim, nové možnosti budova, a nové videokameře ve hře. Připravte se smíchat jejich geny, naplnit své sny, a tlačit je do extrémů. Co chcete dělat se životem svých Simíků?

Je k dispozici Mix Genes: vaši Simíci mají DNA a dědí fyzické a osobnostní rysy. Vezměte své Simíky prostřednictvím nekonečným počtem generací, jak budete vyvíjet jejich rodokmen. Naplnit sny: Váš Sims nyní mají smysl života. Mají usilují o život slávě, štěstí, rodina, znalosti, nebo romantiku? Záleží jen na vás, rozhodnout, jestli budou milence nebo poražené, kníže nebo žebrák, hlupáka nebo duchovní otec a mnoho dalších možností. Dejte jim co chtějí, a oni budou vést dlouhou a úspěšnou existenci; dopřát své obavy a riskovat ničí jejich životy. Je to všechno ve svých rukou. Push extrémy: Budou vaši Simíci být ponecháno u oltáře a potřebují psychiatra nebo dědit majetek a stát se zazobaný? Svědky velké momenty, které vynaloží veškeré Sim život jednoznačně zapamatovatelné. Neomezená kreativita: Generování jedinečné Simíky s novým Create-A-Sim, zabalené s obrovským výběrem rysů obličeje, účesů a oblečení. Stavět sen domovy a designové čtvrtí s novostavby, designu a možností bytový. Revoluční Movie-making: Vytvořte si vlastní Sim filmy se zcela nové funkce pro vytváření filmů. Vytvořte obsazení, půdu, převzít kontrolu nad fotoaparátu a zachytit svůj vlastní scénář v akci. Zoom v těsné blízkosti zaznamenávat každý detail jako svůj vlastní Sims sitcom rozvine.

Poznámka: Toto je verze DVD a proto vyžaduje DVD-ROM pro přehrávání.

Technické specifikace

Máte-li L schopný grafickou kartu T & s alespoň 32 MB grafické paměti RAM (například NVIDIA GeForce 2 nebo lepší nebo ATI Radeon 7000 nebo lepší), pak budete potřebovat alespoň:

600 MHz P3 procesor 256 MB RAM-li Windows XP, Windows Me nebo Windows 2000 128 MB RAM, pokud systém Windows 98

Máte-li L schopný grafickou kartu non-T & (jako TNT2 nebo Intel Integrated například), pak budete potřebovat alespoň:

1,5 GHz procesor 256 MB RAM-li Windows XP, Windows Me nebo Windows 2000 128MB RAM, pokud systém Windows 98

Doporučené grafické karty (a více grafické paměti, tím lépe): ATI Radeon 9800 Pro, Nvidia Geforce 4 nebo FX řady karet


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta