LOTR - Battle for Middle Earth (SN) - Pc

EA ( Electronic Art )

5030930039646

5030930039646

Použité

Není skladem


652 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


LOTR - Battle for Middle Earth (SN) - PC Hry bazar

Popis

LOTR - Battle for Middle Earth (SN)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jeden ze dvou RTS uvolnit ten samý týden od EA, The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth je přesně to - RTS epos řetězec bitev, které věrně zachycují události viděné ve všech třech filmech Petera Jacksona trilogie.

Rozdělen do dvou odlišných, je-li zjevné kampaně, Battle for Middle-Earth vidí hráče za předpokladu kontrolu nad obrovskými armádami buď dobré nebo zlé v masivní konfliktu, který je nejlépe řešených platformě PC. Sousedil s elfy, trpaslíky a lidmi, vám bude účtována s čelem a porážet nejproblematičtějším z Sauron přisluhovači, jak si boj proti celé legie skřetů, trollů a jakýchkoliv jiných nepřátel nepřítel může hodit na vás. Naopak Totéž platí, pokud byste měli stranu se silami zla, a na rozdíl od filmů, nikdo strana má tu výhodu, pokud jde o dovednosti a svým počtem.

Ale jak většina z vás bude vědět, je tu mnohem víc opravdového RTS než nekonečných válek, a totéž platí i pro Battle for Middle-Earth. Tady jsou hráči nejen pověřen vedením své spojence v boji, musí také dohlížet zdroje svých zvolených armádní, budovat nové základny, navazovat nové hrdiny, a přizpůsobit své schopnosti v boji. Je to mocný úkol, a to i pro nejhorlivější RTS fanoušek, ale celý zážitek je mnohem snazší s pomocí intuitivní a efektivnější uživatelské rozhraní.

EA tvrdí, že tento virtuální konstrukt Středozemě, postavený na herní engine 3D Sage, je otevřený, žijící a dýchající svět, a do jisté míry to není přehnané. Locales jsou věrné zážitek z filmů a celé armády přijít k životu, když se vyjádřit libovolný počet emocí a podle toho se chovají na danou situaci. Ačkoli jeden pro RTS zalidněné, Battle for Middle-Earth můžete vychutnat každý, kdo přijde po ní.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta