LOTR - Battle for Middle Earth (SN) - Pc

EA ( Electronic Art )

5030930039646

5030930039646

Použité

78 Položek skladem

14 dnů

487 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePočítač
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


LOTR - Battle for Middle Earth (SN) - PC Hry bazar

Popis

LOTR - Battle for Middle Earth (SN)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jeden ze dvou RTS uvolnit ten samý týden od EA, The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth je přesně to - RTS epos řetězec bitev, které věrně zachycují události viděné ve všech třech filmech Petera Jacksona trilogie.

Rozdělen do dvou odlišných, je-li zjevné kampaně, Battle for Middle-Earth vidí hráče za předpokladu kontrolu nad obrovskými armádami buď dobré nebo zlé v masivní konfliktu, který je nejlépe řešených platformě PC. Sousedil s elfy, trpaslíky a lidmi, vám bude účtována s čelem a porážet nejproblematičtějším z Sauron přisluhovači, jak si boj proti celé legie skřetů, trollů a jakýchkoliv jiných nepřátel nepřítel může hodit na vás. Naopak Totéž platí, pokud byste měli stranu se silami zla, a na rozdíl od filmů, nikdo strana má tu výhodu, pokud jde o dovednosti a svým počtem.

Ale jak většina z vás bude vědět, je tu mnohem víc opravdového RTS než nekonečných válek, a totéž platí i pro Battle for Middle-Earth. Tady jsou hráči nejen pověřen vedením své spojence v boji, musí také dohlížet zdroje svých zvolených armádní, budovat nové základny, navazovat nové hrdiny, a přizpůsobit své schopnosti v boji. Je to mocný úkol, a to i pro nejhorlivější RTS fanoušek, ale celý zážitek je mnohem snazší s pomocí intuitivní a efektivnější uživatelské rozhraní.

EA tvrdí, že tento virtuální konstrukt Středozemě, postavený na herní engine 3D Sage, je otevřený, žijící a dýchající svět, a do jisté míry to není přehnané. Locales jsou věrné zážitek z filmů a celé armády přijít k životu, když se vyjádřit libovolný počet emocí a podle toho se chovají na danou situaci. Ačkoli jeden pro RTS zalidněné, Battle for Middle-Earth můžete vychutnat každý, kdo přijde po ní.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta