Harry Potter & the Prisoner Of Azkaban - Pc

EA ( Electronic Art )

5030930038250

5030930038250

Použité

46 Položek skladem

14 dnů

259 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePočítač
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Harry Potter & the Prisoner Of Azkaban - PC Hry bazar

Popis

Harry Potter a vězeň z Azkabanu

(Omlouváme se za strojový překlad)

S Harry Potter jev nevykazuje známky na rozmyšlenou, a třetí film hotový a připravený ke spotřebě, to přijde jako žádné překvapení, že Electronic Arts se podařilo vytvořit herní ekvivalent vázat s velkým uvolněním obrazovky.

Jako Harry Potter a jeho nejbližších přátel, Rona Weasleyho a Hermionu Grangerovou, návrat do Bradavic za nepředvídatelnou třetí rok, teplo je zapnutý, když uprchlík v průvodci vězení Azkabanu, Sirius Black, ukazuje zájem na mladého čaroděje Harryho. Ve skutečnosti je nastavení pro film je mnohem tmavší, a to je brilantně odráží ve virtuálním nabídkami EA.

V případě, že předchozí hry viděli hráče přebírá kontrolu Harryho Pottera sám, Vězeň z Azkabanu jim umožňuje podílet se na dobrodružství, jako každý jeden z trojice zlomyslný. Ale ten, kdo ovládáte, váš cíl v průběhu zůstává jasný: přítrž zlu doings Siriuse Blacka a bránit se před mozkomory, zlověstný plemene z Azkabanu strážci.

Jediný hráč dobrodružství zůstává skoro stejný jako dříve v tomto Potter a přátelé musí vyjednat celou řadu věrných fantastických lokalitách najíždí plošiny a porážet známý Bestiář nepřátel podél cesty. Ale, jak se očekávalo, co se liší, je, že hráči musí nyní používat silné stránky všech tří postav, aby mohly dokončit některé úkoly a hádanky. Harryho ukotvení kouzlo slouží jako prostředek k dosažení těchto skryté římsy, zatímco Hermiona je přírodní magií. Pak je tu Ron Weasley; že to není vynikající charakter, ale dělá vytáhnout svou váhu, jak jen může po celé dobrodružství. Jako tolik by se říci, že by neměla být stejná bez něj, a jeho generál "wimpishness" přidává k humoru bez konce.

Celkově lze říci, máte standardní third-person dobrodružství s více herních stylů, jemný příběh a některé nádherné prostředí. Je to skvělá hra, a dláždí cestu pro čtvrtý Harry Potter výlet 2005 je, Ohnivý pohár. Těžko můžeme čekat.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta