Harry Potter & The Chamber Of... (SN) - Pc

EA ( Electronic Art )

5030930031183

5030930031183

Použité

58 Položek skladem

14 dnů

274 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzolePočítač
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Harry Potter & The Chamber Of... (SN) - PC Hry bazar

Popis

Harry Potter & The Chamber Of ... (SN)

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jako mladý čaroděj Harry Potter tréninku nemůže dočkat, až opustí non-kouzelný svět za sebou a vrátit se do Bradavické školy čar a kouzel pro jeho druhý rok. Ale během letních prázdnin, podivný tvor, Dobby, domácí skřítek, navštěvuje Harry ve své ložnici, aby ho varoval nevrátit se do Bradavic. Pokud se mu vrátit, katastrofa je vázána na stávku.

Jako nový termín začíná v Bradavicích, Harry zjistí, že Dobbyho hrob předpovědi Zdá se, že přichází pravda. Podivné a hrůzné události se stanou, a Harry vždy se zdá být u toho, když dělají. Panic vládne, ale nikdo neví, kdo - nebo co - je na vině. Mohl by Harryho arch-nemesis Draco Malfoy být za těchto záhadných událostí? Jsou Hagrid, Hedvika, Ron a Hermiona nějakým způsobem zapojen? Harry a jeho nejbližší přátelé prostě nevědí, na koho se ukazovat prstem na, ale když Harryho žáci kolegy zjistil, že může mluvit hadím jazykem, se stává číslo jedna podezřelý.

Je čas převzít kontrolu nad mladého Harryho a přijmout jeho osobnost, naslouchat svému vnitřnímu hlasu. Hráči se ponoří do tajemství Harryho witchy světě, brzy po tutorial na tom, jak ovládat pohyby Mladík se, knockbacks a obecné děsivý čarodějnictví.

Platforma-cum-hlavolam s kouzelným příběhem, Harry Potter a Tajemná komnata je hoden navazuje na kámen mudrců hře, a je jistě potěší mladší publikum.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta