Elder Scrolls V Skyrim Legendary (S) 18 - PC Hry Bazar

Bethesda Softworks

093155147775

093155147775

Použité

Není skladem


951 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Elder Scrolls V Skyrim Legendary (S) 18 - PC Hry - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Elder Scrolls V Skyrim Legendární (S) 18

Vítěz více než 200 Game of the Year, zažít kompletní sbírku Skyrim s The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition, včetně původního kriticky-pozdravoval hry, oficiální add-ons - Dawnguard, hearthfire a Dragonborn - a přidané funkce, jako je bojových kamery, namontované souboj, legendární obtížnosti na režim pro hardcore hráčů, a legendární schopnosti - což vám umožní zvládnout každý perk a úroveň výš své dovednosti nekonečně.

Vlastnosti: žít jiný život, v jiném světě - hrát jakýkoliv typ postavy si můžete představit, a dělat, co chcete; svoboda volby, vyprávění a dobrodružství The Elder Scrolls ožívá v jedné legendární zkušenosti s kompletní přidanými zbraně, brnění, kouzla, a křičí ze všech tří oficiálních doplňků. Dawnguard - The Vampire Lord Harkon se vrátil k moci. Použitím The Elder Scrolls, když se snaží udělat nemyslitelné - ukončit slunce sám. Přidáte se starověkou pořadí Dawnguard a zastavit ho? Nebo se stanete upírem Pane? V Dawnguard, nejlepší volbou bude vaše. Ohniště - Nákup pozemků a postavit svůj vlastní domov od základu - od jednoduchého jedné místnosti domku na rozlehlé sloučeniny kompletní s arzenál, alchymie laboratoři, a další. Použijte zcela nových nástrojů, jako je kreslícím prkně a tesaře pracovní stůl otočit kámen, hlína a řezané protokoly do struktur a zařízení. Dokonce proměnit svůj dům v domov přijetím dětí. Dragonborn - Cesta na pobřeží Morrowindu do obrovské ostrov Solstheim.Traverse popel odpadů a ledovcových údolí této nové zemi, jak jste se více silný s výkřiky, které se ohýbají vůli svých nepřátel a dokonce i krotkých draky. Váš osud a osud Solstheim, visí na vlásku, jak čelit off proti své nejnebezpečnější protivník - první Dragonborn.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta