Fallout: New Vegas (S) (18) - PC Hry Bazar

Bethesda Softworks

093155125049

093155125049

Použité

Není skladem


487 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Fallout: New Vegas (S) (18) - PC Hry - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Fallout: New Vegas (S) (18)

Zaznamenat všechny pamětihodnosti a zvuky pohádkové New Vegas, vám přináší Vault-Tec, americká First Choice Post Nuclear Simulation. Prozkoumat zrádné pustiny Velkého jihozápadu z bezpečí a pohodlí své vlastní trezoru: Seznamte se s novými lidmi, čelit nejděsivější stvůry, a vyzbrojit s nejnovějšími high-tech zbraně, jak si udělat si jméno pro sebe na vzrušující novou cestu napříč pustině Mojave. Slovo varování však - zatímco inženýři Vault-Tec připravil pro každou událost, v Las Vegas, bohatství může změnit v jediném okamžiku. Užijte si pobyt.

Příběh:

Vítejte do Las Vegas. New Vegas.

Je to ten typ města, kde kopat svůj vlastní hrob před tím, než střelen do hlavy a odešel do mrtvý ... a to předtím, než se věci opravdu ošklivé. Je to město snílků a zoufalců trhá na kusy válčící frakce soupeří o úplnou kontrolu této pouštní oázy. Je to místo, kde tou pravou osobou s správný druh výzbroje skutečně může udělat si jméno pro sebe a vytvořit více než nepřítel nebo dva podél cesty.

Jak si bitvu si cestu přes tepelně-odstřelil Mojave Wasteland, kolosální Hoover Dam, a neon zalité Vegas Strip, budete se seznámí s barevné obsazení postav, energeticky úspornějších frakcí, speciální zbraně, mutované bytosti a mnoho dalšího , Přiklonit v nadcházející válce, nebo vyhlásit "vítěz bere vše" a koruna sami krále New Vegas v tomto navazující na videogame roku, Fallout 3 2008.

Užijte si pobyt.

Klíčové vlastnosti: cítit teplo v New Vegas! Ani jaderný spad by mohla zpomalit shon Sin City. Prozkoumat obrovské rozlohy pouště pustiny - z malých měst tečkování Mojave Wasteland do jasných světel New Vegas. Viz the Great Southwest jak si lze představit jen ve Falloutu. Znepřátelených frakcí, barevné znaky a řadu nepřátelé! Válka je zaděláno mezi soupeřícími frakcemi s důsledky, které změní životy všech obyvatel New Vegas. Volby, které provedete se dostanete do kontaktu s bezpočtem postav, tvorů, spojenců a nepřátel, a určují konečnou výbušné výsledek tohoto epického boje o moc. Nové systémy! Užijte si nové přírůstky do Fallout: New Vegas, jako je například Companion Wheel, který zjednodušuje režie své společníky, pověst systému, který sleduje následky svých činů, a výstižně nazvané režimu Hardcore oddělit pokorných z mocných. Speciální boje na tahy byly přidány, aby nový význam výrazu "zblízka a osobní". Použijte kádě do pauzy v boji, zaměřit se na určité části těla nepřítele a do fronty útoky, nebo rovnou k akci pomocí jemně vyladěné v reálném čase bojové mechaniku. Arzenál Lesklé nové zbraně! S dvojnásobným množstvím zbraní, nalezených ve Falloutu 3, budete mít více než dost nové a vzrušující způsoby, jak řešit hrozby pustině a místními obyvateli. Kromě toho, Vault-Tec inženýři vymysleli nový konfigurační zbraňový systém, který umožňuje pohrát se svými hračkami a vidět změny provedené v reálném čase. Let it Ride! V obrovském, otevřeném světě s neomezenými možnostmi můžete vidět památky, přiklonit, nebo jít sám. Peacemaker nebo Hard Case, Pravidla domu, nebo Divoká karta - je to všechno v tom, jak hrát hru.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta