Star Wars Battlefront (SN) - PC Hry Bazar

023272324100

023272324100

Použité

Není skladem


280 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Star Wars Battlefront (SN) - PC Hry - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Star Wars Battlefront (SN)

S pocitem zlověstné dunění a AT-AT dupání dolů na zmrzlé tundře Hoth. Povstalecké síly střílející blastery jako Imperial Speeder kola zip přes bujné lesy Endor. Intenzivní Letecké souboje mezi letek rentgenových křídel a stíhaček TIE čerpacích oblohy. Ponořte se do epických bitev Hvězda WarsTM jste vždycky snili a vytvářet nové hrdinské okamžiky své vlastní Star Wars Battlefront.

Boj o povstání nebo říše v širokém spektru multiplayerových zápasů až pro 40 hráčů, nebo v vzrušujících výzev inspirovaných filmy k dispozici sólo, rozdělená obrazovka, nebo prostřednictvím on-line co-op. Star Wars Battlefront spojuje tuto výpravnou akci na galaktickém měřítku s ohromující vizuální zábavách některé z nejznámějších planet, zbraní, postav a vozidel ve vesmíru Star Wars a původní zvukové efekty z filmů, dát fanouškům Star Wars konečným , autentický a propracovaný interaktivní zážitek, že jsem hledal.

Pohlcující a fotorealistické interaktivní zážitek

Návštěva klasických planet z původní trilogie Star Wars, detailní s nebývalým množstvím realismu a pocitu autenticity, která tě přenese do galaxie daleko, daleko. Zkušenosti úžasné digitální repliky původních filmových modelů Star Wars, vám přináší realistické věrnosti DICE jeho užívání fotogrammetrie technologie.

Pozemní Combat na stupnici od galaktické

Zapojit se do epické bitvy na planetách ikonických včetně Hothu, Endor a Tatooine. Také přivést boj na dříve neprozkoumané planetě, Sullust. Pilot různorodý soubor z pozemních vozidel včetně hbité spídru kol, masivní AT-AT a další.

Zvládnout Battlefront s Iconic Star Wars znaky

Hrát jako jedny z nejpamátnějších postav ve vesmíru Star Wars, včetně Darth Vader a Boba Fett. Setkat s paletou milovaných postav z původní trilogie, jako je C-3PO a R2-D2.

Vydejte se na obloze v epické Star Wars psích zápasů

Pilot Millenium Falcon, X-křídla, stíhačky TIE a další své oblíbené vozidla vzrušující vzdušné souboje.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta