Lego Star Wars: The Clone Wars (S) - PC Hry Bazar

LucasArts

023272009618

Použité

Není skladem


398 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Počítač
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Lego Star Wars: The Clone Wars (S) - PC Hry - Bazar levné hry na Konzole 5500 her a příslušenství Největší herní bazar v ČR. Dobré jednání a záruka na bázorové hry!!! Všechny hry jsou v dobrém stavu a to i s originální krabicí a samozřejmě i s příručkou.

Popis

Lego Star Wars: The Clone Wars (S)

Untitled Document

Lego Star Wars III: Clone Wars je akční adventura, která staví na dlouho uznávané pro rodiny s dětmi zábavu a kvalitní hratelnost, která je charakteristickým znakem Lego povolení videohry. Hra má fanouškovskou základnu scény ze Star Wars: Klonové války a období 1 a 2 hitu animovaný televizní seriál, to vše převyprávěl pomocí snadno zvednout a blokové orientované Lego hra videohry mechanika. Mezi další funkce patří: nové postavy a bojové schopnosti, 2 podpora přehrávač s rozdělené obrazovce, 16 různých systémů, aby prozkoumala, masivní pozemní bitvy a další.

Nový příběh --For poprvé, hráči budou mít své oblíbené příběhy fromStar Wars: Klonové války, převyprávěl v úžasné Lego světě, které fanoušci znají a milují. Masivní pozemní Battles --Brand nové zkušenostem Lego Star Wars, hráči převzít kontrolu nad prapory klonových vojáků proti vytrvalé droid armáda - budování základů, nasazení vozidel a volá posily porazit soupeře. SceneSwap --Authentic na zkušenosti Star Wars, nová funkce umožňuje hráči převzít kontrolu nad několika týmů v jednotlivých lokalitách. Pracujme společně na dokončení různé cíle, budou hráči ovládat každý tým prostřednictvím stisknutí tlačítka, zatímco hraje pro jednoho hráče nebo v multiplayerových módů co-op. Všechny New Boss Battles --For poprvé v této sérii Lego Star Wars, fanoušci budou bojovat proti masivní šéfů, jak je vidět v klonových válek animované série, včetně Gor, epické Zillo bestie a mnoho dalších favoritů. Mnohovrstevnatý Space Battles --Players bude moci vzlétnout v jejich oblíbené lodích se orientovat a proletět vícevrstvého boje po celé galaxii. Nové bojové Schopnosti --Characters bude mít více dynamické pohyby, které umožňují hráčům větší volnost k boji soupeře. Postavy budou mít také nové lightsaber schopnosti včetně Lightsaber Lightsaber řezání, vrhací, a Lightsaber lezení. Hra bude také představovat nové úchopové schopnosti, které umožňují hráčům vylézt cestu přes hádanky a porazit nepřátele. Prozkoumat galaxii --Players budou mít možnost prozkoumat exotických míst v různých lodí v průběhu 16 různých hvězdných systémů. Fanoušci budou hrát jako darebný separatisty, ušlechtilé republika hrdiny nebo dokonce jako nájemné vrahy, vystopovat znaky po celé galaxii. Rozšířené schopnosti Force --Using Sílu ve všech nových způsobů, jak kontrolovat Lego objekty, hráči budou řešit hádanky, přístup nových oblastí, zvednout a hodit nepřátele - a to i proměnili je do zbraně. Zcela nový Clone zbraně, prostředky a znaky --new naklonovat zbraně, včetně rychlé palby zbraně a raketomety, stejně jako všechny nové masivní válečných lodí, aby prozkoumala, jako je Anakin Skywalker se vlajkové lodi Resolute a žalostný 'zničující válečné lodi se zlomyslnost. Hráči budou také procházet galaxii do nových vozidel, jako jsou republice bojový vrtulník, Clone Turbo Tank a dokonce i Anakin Jedi Intercepter a Twilight. Fanoušci budou také objevovat své oblíbené klasické znaky jako Darth Vader, Chewbacca a Luke Skywalker. Puzzle Řešení --The hra bude obsahovat všechny nové hádanky, které odměňují kreativní myšlení s využitím týmové práce a jedinečných stavebních situacích je možné pouze v Lego galaxii daleko, daleko. Všechny nové osvětlení a animace -A zbrusu nový motor přivádí postavy k životu, dává hráčům zcela novou úroveň kontroly v živé prostředí, na rozdíl od nic nikdy neviděl v Lego hře. Split Screen --Improved dynamický obrazovku rozdělenou pro multi-player co-op se skokem in / vyskočit schopnosti pro přátelé a rodina hrát spolu.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta