X360 Official Kinect, With PSU (bez hry) - Xbox 360

S360KINSOXB

Použité

845 Položek skladem

14 dnů

488 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
PůvodVelká Británie


X360 Official Kinect, With PSU (bez hry) Xbox 360 Bazar

Popis

Představujeme Kinect pro konzoli Xbox 360 Jste řídící. Žádný gadget, žádný gizmos, jen vy

Kinect přináší hry a zábavu životem mimořádně novými způsoby bez použití ovladače. Představte si ovládání filmů a hudby s vlnou ruky nebo zvukem vašeho hlasu. S technologií Kinect se technologie odpařuje a nechává přirozené kouzlo v nás všechny.

Co je Kinect? Magie maskovaná jako technologie

S programem Kinect pro konzoli Xbox 360 jste správcem. Snadno použitelné a okamžitě zábavné, Kinect dostane celé tělo ve hře. Představte si ovládání filmů a hudby s vlnou ruky nebo zvukem vašeho hlasu. S technologií Kinect se technologie odpařuje a nechává přirozené kouzlo v nás všechny. A nejlepší část je Kinect pracuje s každým Xbox 360.

Pohybový senzor

Kinect používá snímač pohybu, který sleduje celé vaše tělo. Takže když hrajete, není to jen o ruce a zápěstí. Je to o vás všem. Ramena, nohy, kolena, pas, boky a tak dále.

Sledování skeletu

Když hrajete, Kinect vytvoří digitální skelet na základě údajů o hloubce. Takže když se pohybujete vlevo nebo vpravo nebo skáčete, senzor ho zachycuje a dá vás do hry.

Rozpoznávání obličeje

Kinect ID si pamatuje, kdo jste, tím, že shromažďujete fyzická data, která jsou uložena ve vašem profilu. Takže když budete chtít hrát znovu, Kinect bude vědět, že jste to vy, díky čemuž můžete snadno jít, kdykoli budete chtít.

Hlasové rozpoznávání

Kinect používá čtyři strategicky umístěné mikrofony uvnitř senzoru, aby rozpoznal a oddělil váš hlas od ostatních zvuků v místnosti, takže můžete ovládat filmy a další s vaším hlasem.

Proč Kinect? Celovečerní herní hry : Hraní bez regulátorů znamená plnou hru. Kinect reaguje na to, jak se pohybujete. Takže pokud musíte kopnout, pak kopnout. Pokud musíte skákat, pak skočte. Už víte, jak hrát. Jediné, čeho musíte udělat, je vystoupit z gauče. Je to všechno o sobě : Jakmile si povytíte ruku k aktivaci senzoru, váš Kinect vás bude schopen rozpoznat a přistupovat k vašemu Avataru. Pak budete moci vstoupit a vyjít z různých her, předvést a sdílet své pohyby. Používejte svůj hlas : Kinect využívá pokročilou technologii zábavy, která reaguje na zvuk vašeho hlasu. Stačí říct "Xbox", abyste odhalili řadu hlasových příkazů. Takže budete moci ovládat HD filmy se zvukem vašeho hlasu, bez nutnosti dálkového ovládání. Nekonečná zábava : Vychutnejte si HD filmy, hudbu a sporty prostřednictvím Xbox LIVE bez dalších doplňků. Použijte vlnu ruky nebo zvuk svého hlasu, abyste si užívali nekonečnou zábavu. Něco pro každého : Ať už jste hráči nebo ne, někdo může hrát a mít výbuch. A díky pokročilé rodičovské kontrole, Kinect slibuje zážitek ze hry, který je bezpečný, zábavný a zábavný pro všechny. Návod k použití: Kinect potřebuje vidět celé tělo, aby fungovalo tak, jak bylo určeno Vyčistěte oblast mezi senzorem a přehrávači. Jeden hráč: Opět stojí 6 stop (1,8 m). Dva hráči: Opět stojí 8 stop (2,4 m). Ujistěte se, že prostor pro přehrávání je široký alespoň 1,8 m a není širší nebo delší než 12 metrů (3,6 m). Ujistěte se, že v místnosti je jasné a rovnoměrné osvětlení

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta