RockBand 3 X360 Wireless Pro Keyboard - Xbox 360

503093009XRBK

Použité

Není skladem


750 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360
Původ Velká Británie
Booklet Na dotaz ( při objednání )


RockBand 3 X360 Wireless Pro Keyboard Xbox 360 Bazar

Popis

Rock Band 3 je novou generací špičkové společenské a interaktivní hudební herní platformy vyvinuté předními průkopníky kategorie Harmonix Music Systems. Díky nové inovativní hře a novým nástrojům změní Rock Band 3 způsob, jakým fanoušci přemýšlejí a hrají hudební hry.

Jako nová inovace rytmických her, bezdrátová klávesnice Rock Band 3 dosahuje realismu franšízy Rock Band. Vyrobený podle klasických profesionálních návrhů klávesnice, jeho všestranné uspořádání - schopné použití na stolku nebo popruhu přes rameno jako elektrická kytara - zahrnuje ergonomickou citlivost, která poskytuje pohodlí pro příležitostného hráče nebo zkušeného hudebníka. Bezdrátová klávesnice Rock Band 3 je plně kompatibilní se standardními i Rock Band Pro režimy.

Využíváte-li k tomu, abyste se vymanili z oblasti videohry, bezdrátová klávesnice funguje také jako MIDI řadič a může se pochlubit dvojaktivním, nevázaným dotykovým tlačítkem citlivým na rychlost v rozmezí od C3 do C5. Výstupní konektor MIDI zajišťuje kompatibilitu se sekvencery softwaru MIDI a hardwarovými zařízeními, zatímco standardní konzola pro ovládání herních tlačítek poskytuje bezproblémovou integraci konzolí.

Vlastnosti: Dvou oktávová, nevázaná klávesnice s velkou citlivostí od C3 až C5 až 25 hráčů umožňuje hráčům přidávat klíče do mixu buď v sólovém režimu nebo s plným pásmem. Gameplay je k dispozici pro tradiční rockový režim s pěti klíči ("klíče") nebo pro režim Rock Band Pro ("Pro keys"), který umožňuje hráčům vyzkoušet si výzvu a odměnu hraní spolu se skutečnými částmi klávesnice, "zvládli jste je odborníkem! Obsahuje 4 tlačítka akce - D-pad, zpět, start a Xbox Guide Button. Grip klávesnice je konturován a zahrnuje ergonomickou citlivost, která poskytuje pohodlí pro příležitostného hráče nebo zkušeného hudebníka. Grip obsahuje dotykové pásky a tlačítko pro rychlé přehrávání. Všestranné uspořádání - lze jej použít na stůl nebo popruh přes rameno jako elektrická kytara.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta