Thrustmaster Y250X Headset - Xbox 360

3362934401542

3362934401542

Použité

Není skladem


262 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
PůvodVelká Británie
BookletNa dotaz ( při objednání )


Thrustmaster Y250X Headset Xbox 360 Bazar

Popis

Stereofonní náhlavní souprava: stereofonní náhlavní souprava s výkonem zesílenou, speciálně navržená pro použití s ​​vaším Xbox 360.

Navrženo pro pohodlí a výkon: Unikátní design v barvách vašeho konzole Xbox 360, vytvořený týmy Thrustmaster, který poskytuje vynikající komfort: velké, ultrajemné ušní podložky a čelenka pokryté tlustým měkkým pěnovým polstrováním pro extrémní komfort během dlouhých herních setkání spolehlivá, efektivní pasivní izolace. Dvojité elektroakustické zesílení basů, díky jedinečnému designu sluchátek, v kombinaci s elektronickým zvýrazněním basů zabudovaným do regulátoru. 5,20 m kabelů (17 '), které se přizpůsobí jakémukoli typu herní konfigurace

Pokročilé ovládání: Multifunkční ovladač na kabelu, který umožňuje nezávisle nastavit úroveň zvuku hry a hlasů: hlasitost mikrofonu a hlasitého rozhovoru lze nastavit samostatně, aby se perfektně hodila ke každé hře a všem hráčům. Systém hlasové zpětné vazby (k odpojení zpětné vazby od hlasu na sluchátkách) přímo na ovladači. Chatový systém pro konzolu Xbox 360 prostřednictvím dodaného kabelu, který lze připojit k herní ploše Xbox 360 pro dokonalou komunikaci se spoluhráči

Audiosystém: "Křišťálově čistý" zvuk prostřednictvím prémiových ovladačů 50 mm: slyšet vše, rychle reagovat! Nakonec můžete správně slyšet hluboké frekvence z výbuchů! Zvukové senzace jsou ještě "skutečné" než skutečný život, díky stabilní křivce frekvenční odezvy optimalizované pro vaše herní zájezdy s perfektní rovnováhou mezi basy, středy a výškami. Nejlepší z našich odborných znalostí v oblasti zvuku, přičemž vaše herní výkony na další úroveň (poháněné Herculesem a jeho 20ti lety zvukových znalostí)

Vysoce výkonný mikrofon: Jednosměrný mikrofon, navržený tak, aby přesně směřoval pouze k vašemu hlasu, pro co nejefektivnější komunikaci s vašimi spoluhráči. Mikrofon je odnímatelný a nastavitelný, přizpůsobený velikosti a tvaru hlavy každého hráče. Exkluzivní přizpůsobení úrovně zisku vašeho mikrofonu! Upravte zisk přesně pro váš hlas, abyste byli dokonale srozuměni spoluhráči.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta