Thrustmaster Y250X Headset - Xbox 360

3362934401542

3362934401542

Použité

Není skladem


261 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
PůvodVelká Británie


Thrustmaster Y250X Headset Xbox 360 Bazar

Popis

Stereofonní náhlavní souprava: stereofonní náhlavní souprava s výkonem zesílenou, speciálně navržená pro použití s ​​vaším Xbox 360.

Navrženo pro pohodlí a výkon: Unikátní design v barvách vašeho konzole Xbox 360, vytvořený týmy Thrustmaster, který poskytuje vynikající komfort: velké, ultrajemné ušní podložky a čelenka pokryté tlustým měkkým pěnovým polstrováním pro extrémní komfort během dlouhých herních setkání spolehlivá, efektivní pasivní izolace. Dvojité elektroakustické zesílení basů, díky jedinečnému designu sluchátek, v kombinaci s elektronickým zvýrazněním basů zabudovaným do regulátoru. 5,20 m kabelů (17 '), které se přizpůsobí jakémukoli typu herní konfigurace

Pokročilé ovládání: Multifunkční ovladač na kabelu, který umožňuje nezávisle nastavit úroveň zvuku hry a hlasů: hlasitost mikrofonu a hlasitého rozhovoru lze nastavit samostatně, aby se perfektně hodila ke každé hře a všem hráčům. Systém hlasové zpětné vazby (k odpojení zpětné vazby od hlasu na sluchátkách) přímo na ovladači. Chatový systém pro konzolu Xbox 360 prostřednictvím dodaného kabelu, který lze připojit k herní ploše Xbox 360 pro dokonalou komunikaci se spoluhráči

Audiosystém: "Křišťálově čistý" zvuk prostřednictvím prémiových ovladačů 50 mm: slyšet vše, rychle reagovat! Nakonec můžete správně slyšet hluboké frekvence z výbuchů! Zvukové senzace jsou ještě "skutečné" než skutečný život, díky stabilní křivce frekvenční odezvy optimalizované pro vaše herní zájezdy s perfektní rovnováhou mezi basy, středy a výškami. Nejlepší z našich odborných znalostí v oblasti zvuku, přičemž vaše herní výkony na další úroveň (poháněné Herculesem a jeho 20ti lety zvukových znalostí)

Vysoce výkonný mikrofon: Jednosměrný mikrofon, navržený tak, aby přesně směřoval pouze k vašemu hlasu, pro co nejefektivnější komunikaci s vašimi spoluhráči. Mikrofon je odnímatelný a nastavitelný, přizpůsobený velikosti a tvaru hlavy každého hráče. Exkluzivní přizpůsobení úrovně zisku vašeho mikrofonu! Upravte zisk přesně pro váš hlas, abyste byli dokonale srozuměni spoluhráči.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta