Xbox 360 Wireless Racing Wheel With Force Feedback, Pedals (With PSU) - Xbox 360

05481000165843

Použité

47 Položek skladem

14 dnů

1 397 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox 360
PůvodVelká Británie


Xbox 360 Wireless Racing Wheel With Force Feedback, Pedals Xbox 360 Bazar

Popis

Bezdrátová síla zpětné vazby závodní kolo s technologií vibrací pro Xbox 360

Zažijte každou střelbu, roztržte se a otřesejte se oficiálně licencovaným Wireless Force Feedback Racing Wheel pro Xbox 360 s oficiálním licencí Mad Catz. Síla zpětné vazby způsobí, že se kolo dostane naživu, když cítíte každou nuanci silnice. Vypusťte škrticí klapku a když se pneumatiky začnou sklouzávat, začne fungovat silná rušivá technologie, která poskytne potřebnou odezvu, aby bylo možné provést kritické úpravy. Kompletní s postupným posunem palubní desky a plynulým plynem a brzdovými pedály, veškerá intenzita závodu přichází do komfortu vašeho domova a posune vaši další generaci závodů na nejvyšší rychlost.

Force Feedback Poskytuje realistický odpor

Stejně jako u skutečného auta, kolo reaguje na to, co se děje na závodní dráze a poskytuje odpor, když se otočíte. Vylepšete svůj herní výkon, když se budete vyrovnávat s cestou a zažijete posuny v hmotnosti a odchylkách v povrchových podmínkách.

Cítit hru s technologií vibrací

Cítíte, co se děje, když vaše vozidlo poškodí nebo změní terén. Projděte okraje závodní dráhy nebo prodávejte barvu s konkurencí a Vibrační technologie vykopne, aby se zvýšila realismus.

Upgradovatelný firmware přes USB

Pohodlný port USB napomáhá budoucímu závodnímu kolečku - stačí připojit kolo k počítači ke stažení aktualizací firmwaru a získat aktuální informace.

Výkonné bezdrátové připojení

Díky bezdrátovému dosahu 40 stop si můžete vychutnat bezstarostnou hru odkudkoliv v místnosti.

Plné gumové body

Ideální pro prodloužené závody, když je nejvíce komfortu, uchopte plné gumové rukojeti (A) pro přesné řízení a maximální ovladatelnost.

Část-kovové konstrukce

Spojením zřetelného designu s trvanlivou konstrukcí, konstrukce dílů (B) zvyšuje životnost a přináší atraktivní estetiku.

Vyměnitelný posun převodovky

Ať už jste levá nebo pravotočivá závodnice, lze použít výměnný převodový posun (C). Jednoduše jej zasuňte do boku kola, které nejlépe vyhovuje vašemu závodnímu stylu.

Sada pedálů bez skluzu

Reserve drifting na závodní dráze - - narazí na plyn nebo brzdy na brzdách a jejich neklouzavý povrch pomáhá pedálům zůstat dán. Dejte svou neaktivní nohu podpůrnou přestávku s odnímatelnou opěrkou nohou.

Dvě možnosti montáže

Pro naprosto stabilní odezvu připevněte kolo k psacímu stolu nebo závodnímu kokpitu s jedinečným upínacím mechanismem. A při jízdě z komfortu vašeho gauče, odnímatelná nožní podpěry udržují kolo bezpečně uložené v klíně.

Integrovaný port pro náhlavní soupravu Xbox LIVE

Když jste připraveni vybojovat své závodní schopnosti proti online konkurentům, stačí připojit přímo do integrovaného portu headsetu, abyste získali kontrolu nad všemi vašimi konverzacemi.

Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta