Official Xbox One Midnight Forces Ovladač - Xbox One

Microsoft

885370862447

885370862447

Použité

2 Položek skladem

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

1 556 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleXbox One
PůvodVelká Británie


Official Xbox One Midnight Forces Ovladač - Xbox One bazar

Popis

Xbox jeden úředník Midnight Forces Modrá Controller

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vybavte se Xbox Special Edition Midnight Forces bezdrátového ovladače One, s moderní maskovací vzor a jedinečný vojenský vzhled. Impulsní Triggers dodat konečky prstů vibrační odezvu, takže se můžete cítit každý náraz a náraz ve vysokém rozlišení. S novým designem thumbsticks a vylepšení D-pad pro větší přesnost a pohodlí, to je prostě nejlepší řadič Xbox kdy dělal. K dispozici výhradně na Best Buy po omezenou dobu.

Vlastnosti: Xbox Jeden Dálkový ovladač je vybaven více než 40 vylepšení oceňovaného Xbox 360 Wireless Controller. Nově navržený D-pad je citlivý na obě radikální a směrových pohybů. Vylepšení THUMBSTICK umožňují lepší přilnavost a přesnost. Trigger a nárazníky jsou určeny pro rychlejší přístup. Rukojeti a kontury byly navrženy tak, aby se vešly širší škálu velikostí ruky pohodlně. Baterie se vešla do těla regulátoru, takže vaše ruce větší prostor pro přirozeně uchopení ovladače.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta