Colin McRae: Dirt 2 - Wii

Codemasters

5024866341713

5024866341713

Použité

57 Položek skladem

14 dnů

278 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Colin McRae: Dirt 2 - Wii bazar

Popis

Colin McRae: Dirt 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jak jsme se přestěhovali z poslední generace domácích konzolí se stávající situací, dlouhý běh a úspěšná série Colin McRae Rally se stal Colin McRae DiRT. Codemasters viděl příležitost k větvi tuto odnož ze série Colin McRae Rally, když vyšlo najevo, že závodní fanoušci měli širší škálu off-road racing chutná než jen pasáže-sim stylu World Rally Championship série na Codemaster je. DiRT doručil vzrušující melanže z off-road stylů závodní hry.

Colin McRae DiRT 2 přináší stejný mix závodní vzrušení, a poprvé si razí cestu na Nintendo Wii, s verzí speciálně kódované použít výběr metody kontroly Wii, od Wiimote a Nunchuk k Wii Wheel. K dispozici je režim World Tour pro hráče, aby si jejich zuby do, s 40 událostmi porazit od Islandu do Japonska, z Londýna do Los Angeles. Pro více neformální zábavu, tam je Arcade Mode a režim 20 událost výzvou. Všechny tyto mohou být závodil ve vybraných off-road vozidla od legendárního Subaru Impreze WRX STTi na úžasné Cincaird Ford F150 - tam je i Hummer H3 tam taky!

Take na své přátele s obrazovkou režimu rozdělené čtyři hráče, ideální pro párty hře závodění.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta