Water Sports - Wii

Mastiff

5016488120043

5016488120043

Použité

35 Položek skladem

14 dnů

243 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Water Sports - Wii bazar

Popis

Vodní sporty

(Omlouváme se za strojový překlad)

Wii Vodní sporty dát hráčům příležitost kitesurfing, wakeboarding, windsurfing, a tryskové lyžování. Challenge sami na Wii Balance Board, závod proti svým přátelům v režimu pro více hráčů, nebo spolupracovat v kooperativní wakeboarding. Wii Sports Voda je navržen tak, aby byl snadno naučit, ale těžko mistr hry pro rodinu, která působí spíše jako arkáda než simulace.

Vlastnosti: 4 Skvělé hry s využitím Wii Balance Board! Kooperativní hraní během wakeboarding Race proti jiným hráčům v průběhu multiplayer módu v windsurfing, kite surfing a tryskové lyžování! Vytáhnout obrovské vzduchu a kombinovat masivní triky pro ještě větší bodů (železniční skluzavky, 360s, 720s, vyletí, supermans a raileys) více místech s unikátními skoky a překážkami, včetně Kalifornie, Jižní Africe a Austrálii 3 úrovně obtížnosti prověří vaši zůstatek na Wii Balance Board! Konfigurace řadiče odráží reálný život vodních sportů zkušenosti s arkádovým podobný pocit

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta