Hip Hop Dance Experience, The - Wii

Ubisoft

3307215657782

3307215657782

Použité

Není skladem


398 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Hip Hop Dance Experience, The - Wii bazar

Popis

Hip Hop Dance Experience, The

(Omlouváme se za strojový překlad)

Drop, jak to je horko na tanečním parketu a v obývacím pokoji s hip-hop nejžhavější taneční hry.

Hip-Hop Dance Experience je první autentická hip-hop hra v taneční kategorii. Tančit nejpopulárnější skladby ze žánru s originálními pohyby navržených nejznámějších hip-hopových choreografy.

Zažijte svět hip-hop prostřednictvím hudby, tance a designu s Over-The-top vizuálních efektů hodných z nejlepších videoklipů a avatar přizpůsobení na trhu jedinečné.

Funkce:

Díky největších a nejzajímavějších umělců druhu, můžete tančit na žánr-definovat klasiky (například Snoop Dogg je "Drop, jak to je horko") až do dnešních hitparád hity (například Nicki Minaj je "Moment 4 Life", Pitbull ft Chris Brown je "International láska" nebo Rihanna ft Jeezy je "Hard"). Tančit největších rutiny navrženým špičkovými choreografy, jako jsou Laurieann Gibson (Nicki Minaj je choreograf), B-Shaw (Chrise Browna choreograf), nebo Dave Scott (Planet B-Boy) s více než 600 tanečních pohybů provést, master a vyjádřit sami Trigger ohromující a dynamické vizuální efekty se svými pohyby a proměnit váš obývací pokoj na skutečné hudební video Přizpůsobte si svůj avatar odemčením stovky nových pohledů a doplňků, aby lépe vyjádřit svůj osobní smysl pro módu. Rozsvítit taneční parket s dosud nevídané tanečních pohybů, to vše s inteligentním výběrem náhodného přehrávání skladby a výzvy pro více hráčů vysokoenergetických tvář své přátele ve vysokém energetickém Throwdown v režimu bitvy, a zjistit, kdo má nejlepší praxe tanečních dovedností a překvapit sami sebe tím, mastering ikonický Hip Hop se pohybuje v režimu praxi, lámání je do snadno sledovat kroky Shift na plné obrátky a otestovat vytrvalost v nekonečném Dance Challenge Mode - tanec na nekonečný proud kolejí a zjistit, jak dlouho můžete držet rytmus pohyblivý

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta