My Fitness Coach - Wii

Ubisoft

3307211636712

3307211636712

Použité

1 Položka(Skladem v ČR)

278 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


My Fitness Coach - Wii bazar

Popis

My Fitness Coach

(Omlouváme se za strojový překlad)

In My Fitness Coach, setkat Maya, virtuální osobní trenér, v přístupné, pohodlné a intenzivní fitness program, který vám pomůže dosáhnout vašich fitness cílů. Sestavte si svůj profil, vytvořit své cíle a vypracovat plán můžete zavázat. Maya se pak vás prostřednictvím dynamických cvičení představovat více než 500 unikátních cvičení, aby bylo zajištěno žádné dva tréninky jsou stejné. Vyberte si hudbu, své nálady, své zaměření a Maya se postará o zbytek. Maya vám poskytuje fitness poradenství a motivační rozhovory Pep v průběhu cvičení, které pomáhají udržovat v pohybu a na cestě do vašich fitness cílů.

Vlastnosti: Zhodnoťte svou aktuální úroveň fyzické kondice za účelem zjištění, vaše základní kondice. Fitness cíle a trénink kalendář - Spalovače tuku, horní část těla sílu, nižší tělesná síla, jádrová tělesná síla, kardio fitness, nebo flexibilita - Vyberte si své fitness cíle a harmonogram tréninku (délka vašeho programu, frekvence, atd). Školení s více než 500 unikátních cvičení představovat jógu, pilates, kickbox, Cardio fitness, silový trénink, flexibilita a Hubnutí Rutinní. Návody - Během tréninku můžete zastavit akci a sledovat modelu ukazují, přesně tak, jak je krok udělal správně. Každý výukový program zahrnuje výběr z pohledu rychlosti a úhlů kamery, aby vám co nejlepší vzdělávací výhled. Sledovat svůj pokrok - viz váš úspěch sledovány a graficky při práci ven. Maya budete vede přes podobným hodnocením po každém 10. tréninku změřit svůj pokrok (např kliky, dřepy, drtí a další) Nastavení - devíti různých cvičení prostředí a čtyři druhy hudby (Hip-hop, 80 let, latina a tanec ). Meditační zahrada - Ideální místo k praxi protahování, jóga a celkové relaxaci. Posilovací pomůcky - Kompatibilní s vlastním vybavením - dokonce můžete začlenit do vašeho tréninku!

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta