Who Wants To Be A Millionaire 2 - Wii

Ubisoft

3307211611474

3307211611474

Použité

Není skladem


516 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Who Wants To Be A Millionaire 2 - Wii bazar

Popis

Kdo chce být milionářem 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Takže kdo chce být milionářem? Je těžké pochopit úspěch, že televizní show a videoherní dosáhla v celosvětovém měřítku. Původní hra rozbila prodejní rekordy stává dosažení milion tržby v nejrychlejším čase kdy ve Velké Británii, a rychle se stal rodinný oblíbený. Mnoho lidí se baví hrát spolu s odpověďmi ukázat křičel na televizi a sdílení napětí. Tato hra umožňuje, aby se do horkého křesla osobně a vyhrát virtuální milion.

Formát pořadu zahrnuje hráči zodpovězení otázky správně vyhrát stále větší množství peněz. Od 100, časné otázky se zdají až směšně jednoduchá, ale věci se brzy otočit a na otázky položené čím dál větší potíže, protože ukazují postupuje směrem k tomuto stavu milionáře. Soutěžící mají tři životní linií dostupných u nich na pomoc s odpověďmi, které možná nevíte: Požádejte publikum, 50-50 a telefonní kámošovi. dost zábavně, toto poslední možnost, Wii Remote se používá v telefonní stylu!

2. ročník nabízí neuvěřitelných 2.000 otázek dodávaných virtuální Chris Tarrant, hostitel televizního pořadu. Virtuální Tarrant ptá otázky, dává odpovědi, a nabízí komentáře hráčů, zastoupená jejich vlastní postavy Mii.

Díky Personalizované Play, hráči začínají tím, že poskytuje své jméno, věk, pohlaví a dokonce i jejich příznivých předmětů, jako je zábava, sport a všeobecné znalosti. To znamená zvrat hráči získat co nejvíce zábavy se sadami otázek naladěných vlastního vkusu, včetně sady jednoduchých otázek pro děti.

Kdo chce být milionářem je skvělý single-player a rodinná hra, protože je to zábavné a vzdělávací. Pokud se budete dívat na pořad, proč se nezúčastní show? Podívejte se, jak těžké otázky jsou, pokud se jedná o stres.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta