Rayman Raving Rabbids TV - Wii

Ubisoft

3307211503458

3307211503458

Použité

397 Položek skladem

14 dnů

189 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Rayman Raving Rabbids TV - Wii bazar

Popis

Rayman Raving Rabbids TV

(Omlouváme se za strojový překlad)

Chudák Rayman, on prostě nezdá chytit přestávku. Nejen, že on byl narazil přímo z herního výsluní jeho hanebných nepřáteli, na Raving Rabbids, ale teď se musel smířit s malým blighters převezme televizi.

Pokud jste narazit na ty rascally Rabbids dříve, budete vědět, že může být jen špatná zpráva pro britskou oblíbenou kratochvílí. Pokud máte rádi svůj čas v přední části pole, aby se trochu více energie než průměrný pecivál, nicméně, to je dobrá zpráva pro vás.

Rayman Raving Rabbids TV Party nabízí nějaké 65 unikátních miniher hrát, umístěný kolem Rabbids, co převzal celý týden v hodnotě programování. Máte-li počítat jste slyšeli vše, co dříve a hledáte něco trochu odlišného od Rayman Raving Rabbids 2 jste však nehledejte nic jiného! Nejnovější díl série obsahuje podporu pro Balance Board, s přibližně 30% miniher na používání nabídka tvorby ní.

Vezměme si například pakoně Xtreme lyžování hra. Víte, jak Wii se chtěl dostat děti z jejich zadky pro hry? Není s tím. Pro pakůň Xtreme lyžování hráčů Plonk své plyšové postranním na Balance Board a nasměrovat pakůň koni Rabbid dolů zasněžené kopce. Génius!

Tlačit důraz strany zaměřené na hry, Ubisoft se také rozhodla zahrnout režim pro více hráčů až pro osm uživatelů. To je dalších sedm lidí, můžete vysmívají, které se snaží dostat se vypořádat se všemi šílených aktivitách se Rabbids mají v obchodě pro vás!

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta