Tales Of Symphonia Dawn Of The New World - Wii

Bandai Namco Entertainment

3296580810192

3296580810192

Použité

Není skladem


565 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Tales Of Symphonia Dawn Of The New World - Wii bazar

Popis

Tales Of Symphonia Dawn Of The New World

(Omlouváme se za strojový překlad)

Nastavit dva roky po událostech z oceněných Příběhy Symphonia Dawn of Nového světa zavádí dvě nové mladé hrdiny, Emila Castagnier a Marta Lualdi, protože cesta za příčinu katastrofické změny v jejich světě. Křížení cest s fan-oblíbené postavy, jako je Lloyd, Colette a Sheena, budou odvážní dobrodruzi také setkat ducha známou jako Ratatosk, pán všech monster, kteří jim udělí nové a neuvěřitelné síly v průběhu hrůzostrašných tvorů, které nyní sužují zemi.

Debutující novou významnou herní systém pro sérii příběhy, příběhy Symphonia: Dawn of Nového světa hráčům umožňuje zachytit více než 200 unikátních monstra, jimž čelí v boji. Hráči si mohou krmit tyto monstra, aby byly výkonnější, a dokonce vyvíjet je do několika nových hrůzostrašných forem. Až tři netvoři mohou být vzaty v jakékoliv bojové situace, které nabízejí jedinečné výhody proti nepřátelům a vštěpovat novou strategickou hloubku k sérii příběhy "chválila real-time bitvy systému.

Zcela nový obsah exkluzivní verzi PAL Tales of Symphonia: Dawn of Nového světa patří galerie Mode a příslušenství hlavy. Odemčený jakmile hra je dokončena, galerie Mode obsahuje scénky knihovna obsahující zobrazitelné scénky na hraní, a knihovna obrazu s bohatými nákresy designu, ilustrací, balení techniky a další. Hra také obsahuje řadu nových tématických masek a doplňků hlava pro Emila a Marta, které jsou exkluzivní k verzi PAL a umožňují hráčům přizpůsobit postavy v boji a bude také přidávat nové speciální efekty během bojů.

Díky masivní obsazení návratu hratelných postav, Dawn of Nového světa nabízí úplnou volnost při vytváření vlastní stranu, která nejlépe vyhovuje potřebám každého nepřátelského střetnutí. Až čtyři hráči mohou nyní plnou hru spolu ve vzájemné spolupráci, společně pracovat na strategicky dokončení každé bitvě.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta