Family Ski & Snowboard - Wii

Bandai Namco Entertainment

3296580806904

3296580806904

Použité

Není skladem


309 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Family Ski & Snowboard - Wii bazar

Popis

Family Ski & Snowboard

(Omlouváme se za strojový překlad)

Existuje několik typů hry venku, které půjčují sebe k Balance Board Nintendo, stejně jako ty, které vyžadují, abyste popruh něco tenký a plochý ke svým nohám a naklonit dolů zrádný svah. Zvláště pokud jste na palubě. Tvůrci Shaun White Snowboarding: Road Trip v Ubisoftu to věděl. Stejně tak kluci za sebou EA Skate It. Nezapomínejme však, že chlapi na Namco Bandai, kteří porazit na punč s Family Ski.

Nyní je franšíza je zpět, s snowboardy házet do pro správnou míru. Koncept je jednoduchý - narazí na svahu, bav se prostřednictvím různých výzev, a pokud máte Balance Board, mizerný dobře ho dostat ven!

Stejně jako snowboardy, Family Ski & Snowboard přináší dva nové hory do mixu - Jamboree Resort and Mt. Angerio. Oba jsou založeny na skutečných horách a mají větší evropské / North American přístupu k jejich rozložení. Na Jamboree Resort najdete spoustu strmých vertikálách, zatímco Mt. Angerio poskytuje více zad zkušenost země s velkými miskami a spoustou nedotčené prášku. Pokud chcete, aby se zasadila sebe ještě více, budete moci skočit do helikoptéry a získat výtah až na vrchol nějakého heli-lyžování. Pro zajištění ještě větší variabilitu, vývojáři vytvořili denní, noční a za soumraku lyžování osvětlit rozlehlé vyhlídky budete projet.

Pro lyžaře a jezdce, kteří hledají adrenalinové kop, existují-rampa kurzy a lyžařské techniky výzvy, zatímco ty, kteří chtějí chill out může brát věci na poněkud pozvolnější tempo s lyžařskou školou, prkno školy, boulemi, slalomy a dokonce i zvířecí vyhledávání a záchranný (nejsme ani srandu!)

Chcete-li získat celou rodinu podílejí, hra přichází s multiplayer pro čtyři až jeden uvíznou v rychlém závodě nebo plavbu podél pro volný lyže.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta