Donkey Kong Jet Race - Wii

045496900403

045496900403

Použité

87 Položek skladem

14 dnů

367 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Donkey Kong Jet Race - Wii bazar

Popis

Donkey Kong Jet Race

(Omlouváme se za strojový překlad)

Donkey Kong: Jet Race Vás zve na buben Wii Remote a Nunchuk přiblížit Donkey Kong přes sérii závodů a být první, kdo se přes cílovou čáru. Budete sbírat banány a power-ups soutěžit s ostatními postavami ve vesmíru Donkey Kong jako Diddy, Dixie, a King K. Rool a čtyři nové postavy!

Použijte rychlost, obratnost a power-ups, aby si cestu kolem vašich soupeřů nebo použít špinavé triky, jako jsou údery a ananasu odpalovacích zařízení tlačit do zadní části závodu. Pozvat třemi přáteli přes hrát a mít závod čtyř hráčů!

Controlling Donkey Kong: Jet Race se dostanete do pohybu! Závod dopředu bubnuje jak Wii Remote a Nunchuck společně ve stejnou dobu rozmělňovat své barelů. Odbočit vpravo nebo vlevo, buben jen jeden z regulátorů pro rychlé otočení ukrást power-up nebo snímek před někým. Jakmile se dostanete až na plnou rychlost vše, co potřebujete udělat, je řídit, dokud se vás někdo pokusí přeřízneš na hlavě a tlačit zpátky! Pomocí tlačítek, aby zahájily útoky, a pokud je to možné řetězec dohromady řadu pohybů a útoků dostanete speciální komba, že bude opravdu dát si náskok před balení.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta