Quiz Party - Wii

045496401696

Použité

48 Položek skladem

14 dnů

238 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Quiz Party - Wii bazar

Popis

kvíz Party

(Omlouváme se za strojový překlad)

Kvíz strana nezná hranic, nabízí vzrušující a příjemný zážitek pro každého, aby se zapojili do, bez ohledu na věk či úroveň účasti.

S více než 2000 otázek pokrývají širokou škálu témat, vše vyjádřený legendární kvíz hostitele Roy Walker, je zde opravdu pro každého něco v Kvíz strany a s neomezeným počtem hráčů se můžete skutečně dát všeobecné znalosti všech uživatelů do testu!

Nezáleží na tom, jaké jsou vaše oblíbený předmět je, že by mohl být požádán o náhodný výběr otázek, pokrývajících pestrou škálu témat Ať už jste svištět na historii, geografii a přírody nebo je-li vaše znalosti je trochu více aktuální a dáváte přednost Sport , TV a filmy, tam bude otázka, aby vyhovoval všem.

Získejte hra spuštěna výběrem mezi dvěma a čtyřmi týmy a bez omezení počtu lidí na každém týmu, všichni v místnosti může mít jít. Jakmile budete mít vytvořený svůj tým, vyberte si maskota, který může být buď vlastní Mii charaktery nebo jeden z výběru ve hře maskoty reprezentovat svůj tým.

Představujeme tři zábavné herní módy, kvíz Party vám nabízí možnost si vybrat, jak dlouho chcete, aby hra vydrží. Režim Normal Game výzvy, abyste byli první tým sbírat 15 samolepky, zatímco Flash hra vyžaduje vítězného týmu sbírat jen pět samolepek, které poskytují mnohem intenzivnější hru. A konečně, pokud váš čas je vzácný a chcete jen ponořit dovnitř a ven pro rychlý test vaší maličkosti pak režim Quick Otázka je pro vás.

Dostat vaše myšlení čepici a připravit se na hodiny zábavy s přáteli a rodinou pomocí Quiz strany, pouze na Wii.

Funkce:

Neomezené Hráči: Vše, co potřebujete, je jeden kvíz mistr, jeden Wii Remote a 2-4 týmy! Tisíce otázek k dispozici: Hra je speciálně navrženy tak, aby publiku ve Velké Británii s otázkami, které pokrývají širokou škálu od populární kultury, historie, zeměpisu, Word a logických hádanek atd a využívá obrazy, zvuky a videoklipy různé herní módy: K dispozici jsou 3 režimy hra - jednoho hráče, Full Game (až 1 hodinu play) a Flash Game (méně než 30 minut přehrávání). Při spuštění hry se zobrazí výzva s otázkou dne, aby vám ochutnávku Funkce celebrita Voice: Otázky hře jsou úplně vyjádřený legendární televizní moderátor Roy Walker

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta