Pandora's Tower - Wii

045496401535

Použité

Není skladem


803 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Pandora's Tower - Wii bazar

Popis

Pandořina věž

(Omlouváme se za strojový překlad)

Pandořina věž mísí prvky RPG s hratelností zamindrákovanej, jak si vzít na roli Aeron, což Athosian voják čelí hluboce osobní i emocionálně nabité mise. Se svým přítelem, Elena, směřující k vážnému osudu, který je přimět ji, aby zmutovat do démonické ohavnosti, budete cítit tlak času a spěch z vykonané práce, jak si vzít do boje vymýtit zlo šířící která ji svírala , Chcete-li přidat k dramatu tohoto melancholické a netradiční dobrodružství, to je jen tím, že konzumuje pozůstatky monstra Aeron pobil, že krutý prokletí vázání Elena může být obrácen.

Svět Pandořiny věže nabízí 13 vyčerpávajících prostředí o řešení, každý z nich založen v rámci struktury věže a každý z nich domů do chmurných monstra, jejichž maso vezme na morbidní význam ve strhující plotline hry.

Používat jeho meč a magické Oraclos Chain, Aeron musí porazit bytosti, které číhají ve věži a sklizně jejich masa krmit Elena. Pouze tím, že jí všechny "master těla", sklizené z největších monster v každé věži, bude Elena být zcela vyléčen z prokletí i bez jeho monstrózní sevření.

Jak budete postupovat, bude váha Elenině nesnází ostruha jsi, její fyzický vzhled stále více groteskní, čím déle to se ti překonat každou věž. Zápisy na tom, jak si závod, aby ji ostatky z vašich nepřátel, obrazovkové indikátor měnící barvu, která se vás varovat, jak pokročilé mutace je stále ve vaší nepřítomnosti. Když jste s Elenou, bude vaše interakce určovat sílu vašeho celkového vztah, pouto, které by mohly výrazně lišit a bude mít ve hře přicházející do jedné z 5 alternativních zakončení.

Funkce:

Zažijte temné a originální RPG dobrodružství, kde musíte zlomit kletbu, která hrozí transformovat svého přítele na démonické zvíře. Prozkoumat a přežít 13 věží, porážet nepřátele a posuvné své prostředí s kombinací šermu a pomocí magické řetěz, který se může pochlubit mnohostranné využití. Vnímejte váhu dynamickém vztahu, ve kterém vaše akce mají přímý viditelný vliv na svého přítele, Elena. Závod s časem, aby ji zachránil.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta