Last Story, The - Wii

045496401252

Použité

Není skladem


1 082 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Last Story, The - Wii bazar

Popis

Last Story, The

(Omlouváme se za strojový překlad)

The Last Story je nejnovější akční RPG přijít z Hironobu Sakaguchi časem prověřených RPG gameplay a dějové prvky, ale také přidává moderní zvraty do tradičního RPG vzorce. Přizpůsobte své zboží a charakter a mistr inovativní bojový systém uspět v této epické RPG novém vesmíru.

Během posledního příběhu budete mít kontrolu nad Zael a čas od času své partnery, skupinu žoldáků při hledání svého štěstí. Můžete provést řadu misí a prozkoumat Lazulis ostrova a jeho rozléhající se středověkou kapitál Lazulis City, a zároveň se snaží pomáhat Zael dosáhl svého konečného cíle opustit svůj život jako žoldák za a stává se opravdovým rytířem.

The Last Story nabízí vysokou úroveň přizpůsobení pro obě položky a charaktery vzhled. Existují dva hlavní způsoby přizpůsobení vybavení vaší strany včetně návštěvy kováře, aby zvýšily své schopnosti a za použití barviv měnit jejich barvu. Návštěvou různých kováři, kteří se nacházejí na Lazulis City a v některých dungeonech můžete aktualizovat své zbraně a brnění.

Na rozdíl od mnoha jiných RPG, The Last Story nabízí nejen vzrušující kampaň pro jednoho hráče s poutavým příběhem, ale také možnosti online multiplayer včetně Deathmatch, Team Deathmatch a režimy Co-Op. Nyní můžete bojovat proti, nebo po boku až na pěti dalších RPG fanoušky z celé Evropy pomocí si svou vlastní postavu ze hry pro jednoho hráče.

Zvládnout inovativní bojový systém, přizpůsobit svůj charakter a sbírat body zjistíte v průběhu hry, a využitím nové funkce v The Last Story budete moci vzít na mnoho nepřátel a bossů, které lze nalézt v celé Lazulis Island. Combat mísí tradiční melee, pohyboval a magické útoky, které se často nacházejí v RPG s inovativním krycím systémem a jedinečnými kouzelnými schopnostmi. Budete muset zvládnout záhadnou schopnost s názvem The Gathering pomoci Zael a jeho bandu žoldáků dokončit své poslání a bitevních obrovské šéfy tím, že objeví jejich slabá místa, vybírání vhodnou strategii a používat týmovou práci se srazí dolů.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta