Beat The Beat: Rhythm Paradise - Wii

045496400880

Použité

9 Položek skladem

14 dnů

337 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Beat The Beat: Rhythm Paradise - Wii bazar

Popis

Porazit The Beat: Rhythm Paradise

(Omlouváme se za strojový překlad)

Od golfu s Mandrill se ke kontrole květináč-ražení karate muž, všechno musí být provedeno v čase do rytmu vyhrát. Snažte se nechat šílenství vyskytující se na obrazovce odvrátit vás z hudby, protože je udržet rytmus, který počítá. Pokud se přestal dívat na to, co se děje pak nebudete zklamáni, protože každý z 50 rytmických her má svůj vlastní povídku představovat klasickou Rhythm Paradise humor v evropském exkluzivní, budou fanoušci mít také možnost přepínat mezi japonské a anglické soundtracky pokrývá široké spektrum hudebních stylů.

Dávejte pozor, abyste neúnavní! Ztratí rytmus tlukotu Beat: Rhythm Paradise znamená, že ztratíte hru - ale nebojte, ovládací prvky jsou velmi snadno zvednout! Stačí stisknout tlačítko A nebo tlačítko A a B Tlačítko spolu! Polovina zábavy se učí, jak zvládnout každou situaci a průběhu akce je stejně náročná jako fanoušci série by se dalo očekávat, začátečníci nebudou přilepená na dlouhou díky nové funkce, která umožňuje zkontrolovat správné provedení song, který vám pomůže zvládnout požadovaný rytmus.

Některé hry lze hrát v kooperativním módu, tak proč ne pozvat ke hře kamaráda s tebou? Cílem je hrát spolu a zvládnout různé rytmy; čím více kompatibilní jste, tím vyšší je vaše skóre! Pokud máte pocit, zvláště zdrojem konkurenceschopnosti, tak proč ne Challenge váš přítel hrát jednu z nekonečných Dual her? Zábava nekončí, ale akce se stává postupně těžší as you go on - skutečnou zkouškou vašich rytmických dovedností.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta