Legend Of Zelda: Skyward Sword - Wii

045496400699

Použité

315 Položek skladem

14 dnů

595 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Legend Of Zelda: Skyward Sword - Wii bazar

Popis

Legend of Zelda: Skyward Sword

(Omlouváme se za strojový překlad)

Jedním z nejvíce proslavený sérií v historii stoupá do nových výšin. The Legend of Zelda: Skyward Sword zamíchá se pokusil-a-pravdivý adventura vzorec a označí bod obratu pro povolení. Zavedení plných kontrol pohybu umožněno technologií Wii MotionPlus synchronizuje pohyby hráče s akcemi Link a zároveň nabízí nejvíce intuitivní ovládání přehrávání jakéhokoliv hra v sérii k dnešnímu dni.

Přesná funkce Wii MotionPlus v The Legend of Zelda: Skyward Sword se z každého setkání na výzvu obou mozky a tlačenka.

Technologie Wii MotionPlus přesně překládá úhel každého plátku meče, účinně uvedení Link čepel v ruce hráče. Analýza nepřátelský útok a obrana tendence a boj s přesným houpačky meče poskytují uspokojující zážitek, který spojuje rébusovou s novým a zřetelně unikátní bojový systém.

Prozkoumejte masivní, vícevrstvý svět, který dokonale spojuje rostoucí průzkum v moři mraků s intenzivním pozemním dobrodružství, která stírá hranice mezi hlavním světem a tradičními Zelda dungeonů. Link se vznáší oblohou na zadní straně ušlechtilého ptáků a ponory pod mraky na kontinentu níže v epické dobrodružství, které je základem pro události v úspěšném The Legend of Zelda: Ocarina of Time.

Připravte se na intenzivní puzzle-řešení, protože pouze The Legend of Zelda her mohou přinést. Průzkum z lesů, sopek a pouští vyžaduje hráči myslet na vlastní nohy, jak se řešit hádanky, překonávat překážky a uniknout smrtící pasti. Poté, co zjistí svou cestu do každého dungeonu, oni jsou konfrontováni ještě více hádanky střežených ďábelských nepřátel.

The Legend of Zelda: Skyward Sword redefinuje tradiční rámec Zelda a zavádí arzenál předměty, modernizace a odměn na rozdíl od jakékoli hře v této sérii k dnešnímu dni. Dobrodružství vede hráče do, ven a zpět do sklepení a oblastí, které jste již dokončena.

Podél cesty, Link shromažďuje masivní soupis zvláštních položek a zdrojů, které mohou být použity k upgradu mnoho z jeho zbraní a vybavení.

Vládnou Link meč jako nikdy předtím díky technologii Wii MotionPlus na Wii Remote Plus nebo Wii MotionPlus příslušenství. Prozkoumejte masivní, vícevrstvý svět, který dokonale spojuje rostoucí průzkum v moři mraků s intenzivním pozemní dobrodružství. The Legend of Zelda: Skyward Sword redefinuje tradiční rámec Zelda a zavádí arzenál předměty, modernizace a odměn na rozdíl od jakékoli hře v této sérii k dnešnímu dni. Zahrnuje Zelda orchestrální CD.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta