Go Vacation - Wii

045496400606

Použité

45 Položek skladem

14 dnů

738 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Go Vacation - Wii bazar

Popis

jít Dovolená

Změňte svůj obývací pokoj na své vlastní rodinnou dovolenou destinace tuto zimu, vítaným rozptýlením od chladného počasí venku as Vraťte se na dovolenou uvidí budete cestovat do obrovské Kawawii Island, kde si můžete odemknout 50 různé aktivity v rozmezí od kategorii sportovních simulací na dance- založené na výzvy buď pro jednoho hráče nebo multiplayer čtyři hráče. Přejděte na dovolenou udrží všechny členy vaší rodiny bavit letošní Vánoce.

Vy a až čtyři z vašich přátel jsou zdarma, aby prozkoumala expanzivní Kawawii ostrov, přes rozdělené obrazovce čtyři cesty, vyzkoušet čtyři různé letovisek na ostrově, z nichž každý má vlastní jedinečné aktivity. Začněte na recepci o radu a přejít zvolené středisko pomocí tematických vozidla určená pro každou lokalitu najít aktivity na hraní.

Nemusíte se plně prozkoumat ostrov, aby mohli začít, jak můžete skočit do svého oblíbeného sportu přes menu aktivity. Poznávání ostrova a najít jeho skryté tajemství budou odemykat nové aktivity a výzvám, které sahají od surfování, plážový volejbal a potápění v Marine Resort na kajaku, jízda na koni, rafting a hliněné střelbu v horském středisku. Fanoušci sjezdovek se mohou zúčastnit koulování, vytváření sněhuláka, snowmobile závodech a skokanských můstků ve sněhu Resort and urbanites si mohou vybrat koláč házení, závěsné létání, minigolf a stolní hokej v City Resort. Použijte své příslušenství Wii například Wii Balance Board přidat nové způsoby, jak širokou škálu aktivit.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta