Xenoblade Chronicles + Classic Controlle - Wii

045496400330

Použité

Není skladem


1 940 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Xenoblade Chronicles + Classic Controlle - Wii bazar

Popis

Xenoblade Chronicles + Classic Controlle

(Omlouváme se za strojový překlad)

Untitled DocumentXenoblade Chronicles vás zavede do ohromující zemí Bionis a Mechonis. Krajiny jsou obrovské, které nabízejí více než 100 hodin pohlcující hraní. Ať už vidět v dálce může být dosaženo dává vám skutečnou svobodu, aby prozkoumala a vykreslit cestu kolem questů. Combat je v reálném čase a ty jsou volně pohybovat bezproblémovou vesmír, aniž by museli snášet náhodných setkání dělají Xenoblade Chronicles skutečný odklon od tradičních RPG.

Xenoblade Chronicles přináší do života vesmíru, kde dva titáni - Bionis a Mechonis srazit ve válce, která nezná konce. Jako věků projít, mrtvého těla of the Titans zůstávají i život brzy se vyvíjí na každém světě. Dva hlavní závody se Mechon (rasa robotů) a Homs (lidé) jsou zamčené v bitvě o kontrolu nad světem. Můžete připojit se k boji o Bionis odrazit invazi do děsivé mechanické armády a odhalit tajemství mystického meče zvané Monado.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta