Wii Party + Wii Remote - Wii

Nintendo

045496369255

Použité

2 Položek skladem

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

681 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Wii Party + Wii Remote - Wii bazar

Popis

Wii Party + Wii Remote

(Omlouváme se za strojový překlad)

Sdílení okamžitou dostupnost tituly jako Wii Sports a Wii Fit, Wii Party přináší více než 80 různých mini-hry do vašeho domova. Vynalezený Hra nabízí non-stop zábavy a bezkonkurenční řadu jako vy, vaše rodina a přátelé chytit až čtyři Wii Remote a vyzkoušet si celou řadu nápaditých a intuitivní herní zážitky. Chcete-li přidat k radosti, budete hrát jako Mii postavu a vidět je v akci jako nikdy předtím!

S 13 různých herních módů dostat se vypořádat s, Wii Party bude život i duši jakéhokoli shromažďování, jak si vychutnat hry, které zdokonalení tradiční účastník videoherní zážitek. Poprvé se akce od televizní obrazovky být stejně důležité jako to, co se zobrazí na to, jak režim House Party promění váš obývací pokoj na stěžejní část hry.

Hry Party patří:

Board Game Island (1-4 hráči) - hráči se střídají v kostky a postupovat podél jedné trasy směrem k vrcholu hory. Na začátku každého kola, každý hraje mini-hru, a uložil hráči přicházejí v určuje, který bonus kostky dostávají. To je desková hra, jako žádná jiná, očekáváme, že nemožné. Globe Klus (1-4 hráči) - desková hra, která má budete cestovat po světě, jak vydělat suvenýr fotografií. Hráči musí vybrat jednu kartu současně z karet, které mají ve svých rukou a předem stanovený počet míst směrem k zemi, kde jsou zaměřené na. K dispozici je také minihru před každým otočení, a na základě výsledků, hráči vyhrát mince, které se mohou použít k nákupu pohyb karty a upomínkové fotografie. Bingo (1-4 hráči) - každý hráč dostane bingo kartu pokrytý Mii ​​postav. Je-li "Mii ples" vychází z bingo stroj, budete muset odškrtnout, že Mii případě, že na vaší kartě se objeví, zatímco pokud se objeví "Mini-game ples", budete hrát mini-hry. Vítězem se může odškrtnout jakýkoli Mii dle vlastního výběru. Vítězem se stává ten první se do řady vodorovně, svisle nebo šikmo. Swap Meet (1-4 hráči) - Bavte se odpovídající Mii postavy na sobě stejné barvy a hraní miniher. Cílem hry je, aby každá řada se skládá z Mii postav na sobě stejnou barvu. Spin Off (1-4 hráčů) - každá Mii se zase točit kolo přidržením tlačítka a máchal Wii Remote. V závislosti na tom, kde se kolo zastaví, mohli byste být pro některé point-bodování medailí.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta