Monster Hunter Tri Chest Ed +Pad+Speak - Wii

Nintendo

045496368630

Použité

Není skladem


1 087 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Monster Hunter Tri Chest Ed +Pad+Speak - Wii bazar

Popis

Monster Hunter Tri Chest Ed + Pad + Speak

(Omlouváme se za strojový překlad)

Monster Hunter Tri umožňuje západní Wii majitelé se připojit k honu poprvé, jako jeden z předních sérií Capcom debutuje v systému.

Monster Hunter Tri líčí živé, dýchající ekosystém, kde člověk koexistuje s fantastických bestií, které se potulují i ​​souš a zbrusu nové sub-aqua prostředí - jako první v sérii.

S režimem obsažný příběh, Monster Hunter Tri vidí hráči, kteří se do role lovce, který má za úkol u obce náčelníka vyšetřovat konstantní zemětřesení, které ohrožují každodenní život na vesnici Moga. Hráči budou lovit příšery, které sahají od drobných nepříjemností do tyčící se hrůzy ve snaze obnovit klid a pohodu.

Rušné a živé město, Moga je domovem pro lovce a zahrnuje kovářsky pro kování zbraní a brnění, obchod, kde lze zakoupit předměty a rozšířené farma s kočičí Felynes působí jako dělníci a se starat o úrodu.

Podnětem k dokončení úkolů je nyní již není omezena na kolekci předmětů a peněz, s nimiž lovec mohou vytvářet nebo na zvýšení brnění a zbraně. Úspěšné lovy mají skutečný a viditelný dopad na postavení Moga Village jak po návratu domů quest předměty jsou použity na opravu škod způsobených zemětřesením za následek šťastnější a více aktivních vesničanů.

Žít život lovce nemusí nikdy být osamělá zkušenost s možností režimu rozdělené obrazovky, kde dva hráči mohou lovit kooperativně u vybraných úkolů nebo tvoří tým až čtyř lovců přes herní zvyku on-line režimu Wi-Fi. Dokonce i sólo hráči nebudou muset čelit Monster Hunter Tri to náročné úkoly sám, protože bude doprovázena Cha-Cha, AI počítačem řízený loveckého partnera, jehož znalosti budou neocenitelné.

Doplňkem nové bytosti a questů, které Monster Hunter Tri představí sérii, bude lovci mít také přínos nových zbraní, zbrojí a předměty. Patří mezi ně všechny nové zbraně třídu přepínač Axe a pochodeň, která nejen osvětluje nejtemnější jeskyně, ale odrazit některé tvory, aby jim pomohla, když se vydají na nejvíce epické Monster Hunter dobrodružství k dnešnímu dni.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta