We Rock: Drum King - Wii

8023171016559

Použité

20 Položek skladem

14 dnů

144 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


We Rock: Drum King - Wii bazar

Popis

My Hornina: Drum Král

(Omlouváme se za strojový překlad)

Pokud existuje jedna žánr, který je zdánlivě zmizel supernovy v posledních letech, je to rytmus. Dříve pole spojená s bláznivé děti tančí jako šílenci v pasážích, je to etablovala v obývacích pokojích s podobnými Guitar Hero a udělal pohyb od brnká a tanec na bicí díky téměř úplně k Rock Band a plné kapely zkušenosti s Guitar Hero World Prohlídka.

Je tu problém s tím vším, nicméně. Je to nákladná záležitost, zvláště když to přijde k získání objemné bicí soupravu ve vašem obývacím pokoji. 505 hry však má řešení We Rock: Drum King. Vyvinutý exkluzivně pro Wii, využívá detekce pohybu Wii Remote konzole pro to, abyste mohli bubnovat na co hrdlo ráčí bez nutnosti nákladných periferií. Vše, co potřebujete je pár ovladačů a trochu pohovka vesmíru!

Vy odstartuje tím, že vytvoří svůj bubeníka, pak přejít na spojování kapela pak začít vykonávat ve stále působivých místech, dokud se stal největší rocková kapela na světě! Nedělejte si starosti s logistikou bít různé bubny bez soupravy, a to buď. Můžete plácnutí různé vzduchové kůže - včetně snare, tomy, hi-hat and bass - tím, že udeří různých tlačítek na dálkových ovladačů.

Hra obsahuje seznam skladeb více než 30 písní, a to jde takhle:

We Will Rock You - královna Final Countdown - Europe Be My Baby - The Ronettes Song 2 - Blur Banquet - Bloc Party Cissy Strut (pomocný) - The Meters příliš hluboko - Sum 41 Spoonman - Soundgarden Click Click Boom - Sliny Can not nabažit - Bad Company Feel Good Inc. - Gorillaz nemůže vystát Losing You - The Police sobotní Super House - Biffy Clyro She Sells Sanctuary - Kult Take Over, přestávky je u konce - Fall Out Boy dárce orgánů (pomocný) - DJ Shadow; Born To Be Wild - Steppenwolf Mickey - Toni Basil Stay With Me - Faces nikdo neví - Queens Of The Stone Age blistru The Sun - Violent Femmes Mimochodem - Odřezky Direction - startovní čáře All Star - Smash Mouth Bojuj ten dobrý boj - Triumph bojoval jsem práva - Srážka na vrcholu světa - Boys Like Girls životním stylu bohatých a slavných - Good Charlotte táhnout mě dolů - Dream Theatre Budiž Drums - The Ventures

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta