Harry Potter & The Deathly Hallows Pt2 - Wii

EA ( Electronic Art )

5030930101848

5030930101848

Použité

73 Položek skladem

14 dnů

275 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Harry Potter & The Deathly Hallows Pt2 - Wii bazar

Popis

Harry Potter a Relikvie smrti Pt2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Untitled Document

Krok do role svých oblíbených hrdinů v epické finále zábavní události tohoto desetiletí. Hraní jako Harry a dalších klíčových postav ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 videohry, jste na nebezpečnou a naléhavou snaze najít a zničit zbývající viteály as nimi, Voldemort. Proniknout do vysokých bezpečnostních trezorech Gringottů banky, uniknout Fiendfyre v Komnatě nejvyšší potřeby a bojovat nejvíce mocné spojence Voldemortovy, jak si bránit Bradavice v této akcí nabité zkušenosti. Díky nejvíce epické bitvy jakéhokoliv Harry Potter hra nevydal, je to konečná zúčtování proti Voldemortovi a jeho temných sil. Osud kouzelnického světa spočívá ve vašich rukou v závěrečné bitvě o Bradavice.

Hrát části svého Heroes - Vžijte se do role různých postav, protože každý hraje klíčovou roli v bitvě o Bradavice. Hrajte za Harryho, Hermiony, Rona, Ginny, Seamus, Neville, Molly Weasley a profesorka McGonagallová, když každý hraje svou roli v obraně Bradavic a zničení Voldemorta epické bitvy - Chopte sílu dosažených průvodců, jak si souboj nejvíce hrůzostrašná a impozantní postavy kouzelnickém světě Boj temných sil - Použijte své magické schopnosti porazit Smrtijedy, Snatchers a giganty záměr na zničení ohromující prostředí - zkušenosti z Bradavic, jak jste nikdy neviděli


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta