Skylanders Trap Team Starter Pack - Wii

Activision

5030917146978

5030917146978

Použité

49 Položek skladem

14 dnů

347 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Skylanders Trap Team Starter Pack - Wii bazar

Popis

Skylanders Trap Team Starter balíček

(Omlouváme se za strojový překlad)

Zachytit zlo. Popusťte uzdu dobře.

Kaos má vyhodit do povětří stěny obávané věznici Cloudcracker uvolňovat nejznámějších darebáků v Skylands. je to jen na vás a Skylanders najít a zachytit je. pomocí Traptanium, magický materiál, který může využít sílu elementů, máte úžasnou schopnost pasti darebáci a vrátit je do Skylands bojovat za vás! Začněte konečný dobrodružství, jak si prohlédnout Skylands při hledání uprchlých darebáků!

Skylanders Trap Team Starter Pack obsahuje: 1 x Videohry 1 x Traptanium Portal 2 x Skylanders obrázcích 2 x Traps Vlastnosti: Traptanium portál - Umístěte Skylanders na NEW Traptanium portál a přivést Skylanders na životní Mistr Trap Skylanders - Mistr Trap Skylanders jsou konečný lovci se silnými zbraněmi Traptanium Vše Nová Skylanders - každý z Skylanders mají své vlastní jedinečné schopnosti a síly pastí - porážku a zachycení darebáky v pastech a potom pomocí darebáky na straně dobra

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta