Batman Arkham City: Armored Edition - Wii U

5051892115568

Použité

Není skladem


368 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii U
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Batman Arkham City: Armored Edition - Wii U Bazar

Popis

Vyvinutý WB Games Montreal, Batman: Arkham City Armored Edition je vylepšenou verzí oceněného videosekvence, kterou vytvořil Rocksteady Studios. Verze Wii U přináší stejný vlivný příběh a hratelnost jako originální titul, tentokrát s vylepšenou herní mechanikou a funkcemi, které jsou možné s Wii U a novým řadičem.

Batman: Arkham City je založen na jádru Batmana DC Comics a je umístěn v Arkham City, novém maximálním bezpečnostním "domově" pro všechny zločince Gotham City, gangsteři a duševní zločince. Díky neuvěřitelné Rogues Gallery z Gotham City je nejvíce nebezpečných zločince včetně Catwoman, Joker, Riddler, dva-tvář, Harley Quinn, Penguin, Mr. Freeze a mnoho dalších, hra umožňuje hráči skutečně zažít to, co to cítí být Temný rytíř, který spravuje spravedlnost v ulicích Gotham City.

Funkce:

Battle Armored Tech Mode (Režim BAT) - Nový vylepšený bojový oblek pro hráče Batman i Catwoman dává hráčům dodatečnou energii tím, že jim dovolí během boje vybudovat kinetickou energii. Když je aktivován, Batman vstoupí do režimu BAT, čímž způsobí další škody a má výrazný pocit nepřítele. Nový ovladač Wii U - Dotyková obrazovka nového ovladače umožňuje hráčům skutečně být největším detektivem světa s nově navrženým Batcomputer namontovaným na zápěstí. Hráči si mohou vybrat svůj gadget, sledovat důkazy, vylepšovat svůj výstroj, nastavovat a detonovat bomby a další, a to bez opuštění hry. Přetvořené miniaplikace - všechny miniaplikace byly přepracovány, aby využily sílu nového ovladače. Hráči například mohou nyní použít nový režim sonaru, který umožňuje Batmanovi rychle prozkoumat okolí a rozvíjet taktiku potřebnou pro úspěch. Hráči si pak mohou vybrat, přizpůsobit a vybavit své oblíbené zatížení gadgetu, stejně jako přistupovat k mapě Gothama v reálném čase, aniž by opustili akci hry. Nový řadič také umožňuje bezprecedentní úroveň přesnosti při používání Batarangu a skenování stop. Batman: Arkham City Hra roku vydání Obsah - na disku jsou všechny dříve povolený obsah ke stažení: Harley Quinn pomsta Pack, Catwoman Pack, Nightwing svazky balení, balíček Robin Bundle, Challenge Map Pack a Arkham City Skins Pack.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta