Super Mario Maker - Wii U

5050013381134

Použité

Není skladem


408 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii U
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Super Mario Maker - Wii U Bazar

Popis

Zkušenost Mario z vašich snů přišla a praská s kreativitou ... včetně vaší!

Zahrajte si neomezený počet intenzivně tvůrčích úrovní Super Mario od hráčů po celém světě. Je snadné vytvářet vlastní úrovně pomocí ovladače Wii U GamePad, který může mít pocit, jako byste jednoduše nakreslili své nápady na papíře, ale nyní můžete přenést nepřátele a předměty do hratelného kurzu tak, jak byste mohli jen snít .

Zahrajte si neomezený počet úrovní Super Mario vytvořených společností Nintendo a hráči po celém světě. Vytvořte si vlastní úrovně Mario pomocí dotykové obrazovky ovladače Wii U GamePad pro přidání nepřátel, bloků, potrubí a další.

Zlomte konvence tradiční hry Super Mario tím, že spojíte nepřátele, pasti a předměty do nečekaných zákrutů, jako jsou Piranha rostlinné střelecké děla, silný Lakitus nebo dokonce i Hammer Bros., kteří jsou na Bowseru, zatímco se odrazí na trampolínech.

Nakreslete svou úroveň na ovladači Wii U GamePad, stejně jako jste používali pero a papír. Chcete zkusit svůj kurz bez zastavení zábavy? Bezproblémově přepínejte mezi úpravami a přehráváním bez problémů.

Transformujte náhodně do různých postav s novou položkou Mystery Mushroom. Rozbalte seznam možných znaků dokončením režimu 100 Challenge Mario nebo klepnutím na kompatibilní amiibo. Klepněte na 30. výročí Mario amiibo postava k ovladači Wii U GamePad, abyste přidali Big Mushroom power-up k vašemu kurzu!

Pokud nahráváte svou vlastní práci, hráči po celém světě si to mohou vyzkoušet sám! Objevte nespočet překvapivých, náročných a příjemných kurzů a dokonce upravujte výtvory jiných hráčů, abyste přidali své vlastní nápady a vytvořili něco nového a čerstvého!

Dotykové ovládání, okamžité úpravy a robustní on-line systém hodnocení a vyhledávání umožňují vytvářet, hrát a sdílet bezproblémový proces. Přepínejte mezi čtyřmi různými motivy, každý s různými styly a funkcemi - Super Mario Bros., Super Mario Bros. 3, Super Mario World a nový Super Mario Bros. U.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta