Super Mario Maker - Wii U

5050013381134

5050013381134

Použité

Není skladem


410 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii U
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Super Mario Maker - Wii U Bazar

Popis

Zkušenost Mario z vašich snů přišla a praská s kreativitou ... včetně vaší!

Zahrajte si neomezený počet intenzivně tvůrčích úrovní Super Mario od hráčů po celém světě. Je snadné vytvářet vlastní úrovně pomocí ovladače Wii U GamePad, který může mít pocit, jako byste jednoduše nakreslili své nápady na papíře, ale nyní můžete přenést nepřátele a předměty do hratelného kurzu tak, jak byste mohli jen snít .

Zahrajte si neomezený počet úrovní Super Mario vytvořených společností Nintendo a hráči po celém světě. Vytvořte si vlastní úrovně Mario pomocí dotykové obrazovky ovladače Wii U GamePad pro přidání nepřátel, bloků, potrubí a další.

Zlomte konvence tradiční hry Super Mario tím, že spojíte nepřátele, pasti a předměty do nečekaných zákrutů, jako jsou Piranha rostlinné střelecké děla, silný Lakitus nebo dokonce i Hammer Bros., kteří jsou na Bowseru, zatímco se odrazí na trampolínech.

Nakreslete svou úroveň na ovladači Wii U GamePad, stejně jako jste používali pero a papír. Chcete zkusit svůj kurz bez zastavení zábavy? Bezproblémově přepínejte mezi úpravami a přehráváním bez problémů.

Transformujte náhodně do různých postav s novou položkou Mystery Mushroom. Rozbalte seznam možných znaků dokončením režimu 100 Challenge Mario nebo klepnutím na kompatibilní amiibo. Klepněte na 30. výročí Mario amiibo postava k ovladači Wii U GamePad, abyste přidali Big Mushroom power-up k vašemu kurzu!

Pokud nahráváte svou vlastní práci, hráči po celém světě si to mohou vyzkoušet sám! Objevte nespočet překvapivých, náročných a příjemných kurzů a dokonce upravujte výtvory jiných hráčů, abyste přidali své vlastní nápady a vytvořili něco nového a čerstvého!

Dotykové ovládání, okamžité úpravy a robustní on-line systém hodnocení a vyhledávání umožňují vytvářet, hrát a sdílet bezproblémový proces. Přepínejte mezi čtyřmi různými motivy, každý s různými styly a funkcemi - Super Mario Bros., Super Mario Bros. 3, Super Mario World a nový Super Mario Bros. U.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta