Need For Speed Most Wanted '12 - Wii U

5030930109813

Použité

Není skladem


960 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii U
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Need For Speed Most Wanted '12 - Wii U Bazar

Popis

Need For Speed: Nejvíce chtějí

(Omlouváme se za strojový překlad)

Chcete-li být nejvíce chtěli, budete muset překonat policajty, překonat své přátele a překonat své soupeře. S vytrvalou policií, která vás přivede dolů, budete muset dělat rozhodnutí za druhé. Využijte otevřený svět ve svůj prospěch, abyste našli úkryty, zaskočili skoky a vydělali nové vozy, které vás udrží o krok napřed.

Ve skutečném módu Criterion Games jsou vaši přátelé srdcem vašich zkušeností. V otevřeném světě bez menu nebo lobby, budete moci okamžitě vyzkoušet své přátele a dokázat své dovednosti v řidičce v různých hladkých událostech pro více hráčů. Vaši soupeři udělají vše, co je v jejich silách, aby vám zabránili dostat se na vrchol. V tomto světě může existovat pouze jeden Nejžádanější.

Nejžádanější pro Wii U je kompletní s plnou online hrou, propojeným otevřeným světem města Fairhaven a samozřejmě s horkými vozy a intenzivním pronásledováním policistů. Pro Wii U jsme si to vybrali v pěti klíčových oblastech, abychom vytvořili definitivní Most Wanted.

Funkce:

Udělat potíže - převléknout, zasáhnout plyn a držet pevně; jste na cestě k jízdě svého života. V Most Wanted, zažijete senní auta, jak jste je vždycky chtěli. Žádné stopy, žádné obvody, žádná simulace. Jedná se o to, že jste se vydali na cestu i za hranicemi, zajížděli jste perfektní 200 kilometrů za hodinu, strkali své přátele z cesty, překonali jste policajty a šli s nimi ve stylu. Připojený otevřený svět - V Nejvíce požadované svobodě je všechno. S rozsáhlým otevřeným světem, který budete mít k dispozici, budete potřebovat závodit, pronásledovat a prozkoumat, abyste získali rychlostní body a stali se nejžádanějšími. Zanechte značku - nechte svou značku v připojeném otevřeném světě. Příští generace Autologu zobrazuje rekordní rychlosti, časy, aktivity a skoky vašich přátel všude ve městě Fairhaven City. Najděte největší vzduch z billboardového skoku a budeme dokonce zobrazovat obličej na billboardu - neustálou připomínku vašim přátelům o vaší nejvyšší nadvládě. Non-Stop Multiplayer - Naše online hra je o intenzivní soutěži, hodnosti a modifikaci vozidla. Jsme do týmových her, rozmanitosti, trvajících bodování a nekonečných odměn. Vyberte si auto, setkněte se s přáteli a užijte si nonstop Playlist soutěžních akcí. Najděte to, řídit to - Nenávidět mletí přes nastavený postup, aby řídil auta, které milujete? Také nás: proto v Most Wanted téměř každé auto je k dispozici od začátku. Vážně, najděte nějaké auto v otevřeném světě Fairhavenu a je to vaše řídit. Stačí se k němu připojit, stisknout tlačítko k přepnutí na to a to je vaše.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta