Skylanders Imaginators Starter Pack - Wii U

5030917199219

5030917199219

Použité

29 Položek skladem

14 dnů

344 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii U
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Skylanders Imaginators Starter Pack - Wii U Bazar

Popis

Skylanders Imaginators

S novými představiteli společnosti Skylanders, kteří se objeví dne 14. října 2016, všechny portály zvládnou svou představivost. Děti mohou využívat své Skylandu ve vlastní hře vytvořené od začátku a přinášejí zbrusu nové dobrodružství s poutavým dějem, hádankami a bojovými akcemi a tím i novými hrdiny a darebáky.

Od začátku série Skylanders děti dejiny po celém světě snížily své vlastní Skylandery. Hračky pro Boba, tvůrce Skylanders a průkopníky indexu "Toys-to-Life" jako vedoucí vývojový tým, splňují přesně tyto sny. Skylanders Imaginators nabízí nekonečné možnosti designu více možností než kdy předtím. Hráči mohou vytvářet své Skylandery s nekonečnou kombinací sil, dovedností, kouzel a dalších. Hodiny zábavy zaručené!

Spiknutí Skylanders Imaginators začíná už dávno, když starí lidé všichni vytvořili s tajemnou silou nazvanou "mind-magic" v Skylands. Síla jim dala sílu vytvořit něco, co si představovali! Ve špatných rukou, síla samozřejmě, by mohla být velmi nebezpečná. A tak byly uchovávány na bezpečném místě, takže by se nikdy nepoužívaly. Bohužel Kaos objevil starověké tajemství a využívá sílu Duchovní kouzla pro své zlé účely. Chce vytvořit vojsko nezastavitelné Doomlander, tak temné a silné bytosti, jako nikdy neviděly Skylands! Nyní jsou portálové mistři, sílu své představivosti vytvářejí vlastní Skylanders - tzv. Imaginators - a Kaos bydlí spolu s jeho Doomlanderem. Aby jim pomohl během tréninku, Eon jim pošle největšího mystického válečníka všech dob na podporu: Sensei!

Vlastnosti: Self-vytvořené Skylanders : Poprvé mohou hráči přivést své domácí výtvory do života a své vlastní Skylanders - vytvořené pod názvem Imaginators. S nekonečnými možnostmi designu, dovedností, kouzel, vzhledu a tím více, že mohou svobodně rozdávat svou představivost nebo vytvářet své nové výtvory náhodně ze hry. Tvorba krystalů : vede k vytvoření krystalu nové hračky. S ním mohou hráči vytvářet Skylandery a nosit je kdykoliv, kdekoli na konzole! K těmto prvkům jsou přiřazeny krystaly tvorby. Portálové mistři mohou vytvořit z každého krystalu vytvořit postavu. Opakující se oblíbené postavy : V týmu Skylanders Hráči imaginatů oslavují setkání s mnoha oblíbenými fanoušky, kteří hrají jak roli v nedávné historii, tak v brzy nadcházejícím televizním seriálu "Skylanders Academy". Sensei Sensei : Série Skylanders je plná zajímavých postav, které děti milují. V Skylanders Imaginators se seznámí s novými hostujícími hvězdami, tzv. Sensei. Sensei obsahuje dvacet nových postav a jedenáct bývalých darebáků. Každý Sensei je jedním z deseti výkonných bojových tříd (z B. Knight, Magician, Boxer a další). Jako mistr bojových tříd může použít pouze Sensei Sky Chi - nejvyšší Super Move každé třídy. Sensei Skylanders má vztah mezi majorem a žákem s nově vytvořeným Imaginator-Skylandern. Ve hře tedy Sensei může odemknout jedinečné zbraně pro Imaginators, zvýšit úroveň stropu Imaginators, otevřít přístup ke speciálním herním oblastem a odemknout nové tajné techniky pro Imaginators stejné třídy. Nový příběh a herní obsah : Skylanders Imaginators nabízí zbrusu nový, dobrodružný, zábavný a okouzlující příběh se zábavnými novými postavami a samozřejmě známými favority ze série. Hra nabízí pestrou, dynamickou, příběhovou herní zkušenost se zaměřením na sílu imaginace, inspiraci a nadšení dětí při vytváření jejich nové superhrdiny - to vše v mnoha vzrušujících nových prostředích. Navíc Skylanders Imaginators podporuje místní co-op hry pro více hráčů. Hráči mohou na magickém portálu vytvořit dva krystaly tvorby, dvě hrací koule nebo kombinaci krystalů a kousků, aby se hra stala více vzrušující!

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta