Skylanders Imaginators Starter Pack - Wii U

5030917199219

5030917199219

Použité

28 Položek skladem

14 dnů

317 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii U
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Skylanders Imaginators Starter Pack - Wii U Bazar

Popis

Skylanders Imaginators

S novými představiteli společnosti Skylanders, kteří se objeví dne 14. října 2016, všechny portály zvládnou svou představivost. Děti mohou využívat své Skylandu ve vlastní hře vytvořené od začátku a přinášejí zbrusu nové dobrodružství s poutavým dějem, hádankami a bojovými akcemi a tím i novými hrdiny a darebáky.

Od začátku série Skylanders děti dejiny po celém světě snížily své vlastní Skylandery. Hračky pro Boba, tvůrce Skylanders a průkopníky indexu "Toys-to-Life" jako vedoucí vývojový tým, splňují přesně tyto sny. Skylanders Imaginators nabízí nekonečné možnosti designu více možností než kdy předtím. Hráči mohou vytvářet své Skylandery s nekonečnou kombinací sil, dovedností, kouzel a dalších. Hodiny zábavy zaručené!

Spiknutí Skylanders Imaginators začíná už dávno, když starí lidé všichni vytvořili s tajemnou silou nazvanou "mind-magic" v Skylands. Síla jim dala sílu vytvořit něco, co si představovali! Ve špatných rukou, síla samozřejmě, by mohla být velmi nebezpečná. A tak byly uchovávány na bezpečném místě, takže by se nikdy nepoužívaly. Bohužel Kaos objevil starověké tajemství a využívá sílu Duchovní kouzla pro své zlé účely. Chce vytvořit vojsko nezastavitelné Doomlander, tak temné a silné bytosti, jako nikdy neviděly Skylands! Nyní jsou portálové mistři, sílu své představivosti vytvářejí vlastní Skylanders - tzv. Imaginators - a Kaos bydlí spolu s jeho Doomlanderem. Aby jim pomohl během tréninku, Eon jim pošle největšího mystického válečníka všech dob na podporu: Sensei!

Vlastnosti: Self-vytvořené Skylanders : Poprvé mohou hráči přivést své domácí výtvory do života a své vlastní Skylanders - vytvořené pod názvem Imaginators. S nekonečnými možnostmi designu, dovedností, kouzel, vzhledu a tím více, že mohou svobodně rozdávat svou představivost nebo vytvářet své nové výtvory náhodně ze hry. Tvorba krystalů : vede k vytvoření krystalu nové hračky. S ním mohou hráči vytvářet Skylandery a nosit je kdykoliv, kdekoli na konzole! K těmto prvkům jsou přiřazeny krystaly tvorby. Portálové mistři mohou vytvořit z každého krystalu vytvořit postavu. Opakující se oblíbené postavy : V týmu Skylanders Hráči imaginatů oslavují setkání s mnoha oblíbenými fanoušky, kteří hrají jak roli v nedávné historii, tak v brzy nadcházejícím televizním seriálu "Skylanders Academy". Sensei Sensei : Série Skylanders je plná zajímavých postav, které děti milují. V Skylanders Imaginators se seznámí s novými hostujícími hvězdami, tzv. Sensei. Sensei obsahuje dvacet nových postav a jedenáct bývalých darebáků. Každý Sensei je jedním z deseti výkonných bojových tříd (z B. Knight, Magician, Boxer a další). Jako mistr bojových tříd může použít pouze Sensei Sky Chi - nejvyšší Super Move každé třídy. Sensei Skylanders má vztah mezi majorem a žákem s nově vytvořeným Imaginator-Skylandern. Ve hře tedy Sensei může odemknout jedinečné zbraně pro Imaginators, zvýšit úroveň stropu Imaginators, otevřít přístup ke speciálním herním oblastem a odemknout nové tajné techniky pro Imaginators stejné třídy. Nový příběh a herní obsah : Skylanders Imaginators nabízí zbrusu nový, dobrodružný, zábavný a okouzlující příběh se zábavnými novými postavami a samozřejmě známými favority ze série. Hra nabízí pestrou, dynamickou, příběhovou herní zkušenost se zaměřením na sílu imaginace, inspiraci a nadšení dětí při vytváření jejich nové superhrdiny - to vše v mnoha vzrušujících nových prostředích. Navíc Skylanders Imaginators podporuje místní co-op hry pro více hráčů. Hráči mohou na magickém portálu vytvořit dva krystaly tvorby, dvě hrací koule nebo kombinaci krystalů a kousků, aby se hra stala více vzrušující!

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta