Walking Dead: Survival Instinct - Wii U

5030917123627

5030917123627

Použité

Není skladem


833 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii U
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Walking Dead: Survival Instinct - Wii U Bazar

Popis

Walking Dead: instinkt přežití

(Omlouváme se za strojový překlad)

Myslíš, že jsi dost odolný, abys přežil hordu nemrtvých chodců?

Na základě oceněných televizních seriálů, hra pro každou akci, která potřebujete přežít, vám umožní převzít roli tajemného Daryl Dixona, který přežil záškubník, spolu s jeho nadšeným bratrem Merlem strašidelné a nemilosrdné úsilí, aby se dostaly do předpokládané bezpečnosti Atlanty.

Šikovní procházeli vás neúprosně pronásledují pomocí kombinace zraku, zvuku a vůně. Jako Daryl budete muset pečlivě procházet po každé nové oblasti, kterou prozkoumáte. Jakmile se objeví, netrpí tolik, aby přitahovalo nezastavitelnou hordu nemrtvých chodců, takže je třeba posoudit každou hrozbu a analyzovat každou situaci.

Vyberte si, zda chcete zůstat a bojovat, když riskujete strašlivou smrt nebo pomocí stealth, abyste se vyhnuli nemrtvým. Pro Darylové není místo, kde by se proplétal po venkově Gruzie, v tomto novém, postapokalyptickém světě.

Zdroje jsou vzácné a rozptýlené v Walking Dead, a budete muset nejen dodávat přísady, ale pečlivě zvážit jídlo, zdravotní potřeby, munici a jiné zboží, protože přežití je založeno na vtipu a intelektu více než jednoduché, naprosté dovednosti. Chcete-li vydržet tento konstantní stav nebezpečí, budete muset udělat vše, co je v pořádku, abyste utišili zvuky, které způsobují, a vyhněte se odhalování.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta