Call Of Duty: Black Ops II - Wii U

5030917113987

5030917113987

Použité

159 Položek skladem

14 dnů

307 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii U
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Call Of Duty: Black Ops II - Wii U Bazar

Popis

Posunutí hranic čeho fanoušci očekávají od rekordně zábavné franšízy Call of Duty: Black Ops II pohání hráče do blízké budoucnosti ve studené válce 21. století, kde se technologie a zbraně shromáždily, aby vytvořily novou generaci války .

Kombinace neuvěřitelné grafiky s vysokým dynamickým rozsahem a nové vzrušující hratelnosti, Black Ops II vás vyvede z tajných operací jako Frank Woods - protagonista z původní hry Black Ops.

Nelineární děj vám ukáže, jak bojujete během futuristické studené války, a jak se vypořádáte s retrospektivními historickými misemi a hrajete jako různé členy rodiny Masonových. Každé rozhodnutí, které uděláte během tohoto příběhu, ovlivní budoucí následky, což vám při každém hraní udělá jiný zážitek.

S novými futuristickými zbraněmi je šance na zvládnutí řady různých vozidel a způsobů dopravy a tajemný darebák - známý jednoduše jako Raul Menendez - Black Ops II, je určen k tomu, aby byl konečnou hrou Call of Duty.

Vedle epické kampaně a větvícího příběhu je řada exkluzivních funkcí Wii U, které využívají této nové a revoluční technologie. S vylepšenými mapami, výhodami, výplaty a dalšími, pomocí hry Nintendo Wii U GamePad vám umožní změnit svůj styl hry k lepšímu.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta