James Bond - 007 Bond Legends - Wii U

5030917113925

Použité

Není skladem


871 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii U
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


James Bond - 007 Bond Legends - Wii U Bazar

Popis

James Bond: 007 Legends je Action-Adventure First-Person shooter, který se vydal během padesátého výročí Jamese Bonda. Celkový příběh hry je tkán společně skrze misijní hru, která je založena na pozemcích několika filmů Bond, včetně vydání roku 2012 "Skyfall". Mezi další funkce patří: vyšetřovací, sledovací a stealth dovednosti, dynamická volná akční melee akce, podpisová zbrojnice Bond, scénáře gadgetů a vozidel, ikonické darebáky a různé možnosti pro více hráčů.

Náš příběh začíná hluboko v temných, vodnatých hlubinách. Jsi James Bond a ty jsi unavený, v bezvědomí. Nevíte proč - jen to, že se snažíte o svůj život, jako nikdy předtím. Ve chvílích poznání si vzpomínáte na epické momenty z posledních 50 let. Hrůzné chase. Uber-darebáci. Exotické lokality. Dívky. Jaká bude vaše legenda, pokud je to konec?

V legendách 007 převezmete roli Jamese Bonda, kterou hraje Daniel Craig, který běží mise v nejpopulárnějších podmínkách pětidenní filmové historie 007. Místa a časy zůstávají klasifikovány, ale každý si zachovává vzhled a pocit z originálních filmů, aktualizovaný s reimagined charaktery, rozšířenou hratelností a vzrušující nové plotlines. Což nás přivádí zpět k vašemu současnému stavu. Hodiny tikají. Bude to ještě další úzký kartáč se smrtí, nebo jste konečně vyčerpali své pozoruhodné štěstí? Jen vám to můžete odpovědět, pane Bonde.

Funkce:

Dovednosti - Využijte své ostrých vyšetřovacích a dohledových dovedností k hackování počítačů, prasknutí trezorů, prohlížení utajovaných dokumentů a shromažďování informací. Použijte tajemné mechaniky hry - a svou vlastní inteligenci - aby to všechno fungovalo jako skutečný skrytý operátor. Akce - Co by dobrodružství Bond bylo bez neuvěřitelných chase a intenzivních bojů? Posílejte akci s prvotřídními bojovými dovednostmi Bond a zapojte se do dynamického melee. Okamžitá reakce a grafická karta s grafikou 60 snímků za sekundu činí z této kampaně nejvíce zaujatý a interaktivní zážitek z Bond. Gadgets, Weapons and Vehicles - Bondovy neuvěřitelné zbraně, miniaplikace a podpisové vozy budou k dispozici jako špičkové špionky světa. Vezměte si úplnou kontrolu nad svým vozidlem nebo si vybírejte zkušenosti s průvodcem, abyste se více zaměřili na zbraně, gadgety a další akce. Missions and Villains - Zažijte nejznámější a nejintenzivnější tajné misi světového špióna z celé franšízy Bond, včetně velmi očekávané nové splátky 2012 "Skyfall". 007 Zkušenosti - Dokončete různé útočné, eliminační, špionážní a obranné cíle. Přístup k odemknutelným a upgradovatelným gadgetům a zbraním. Přizpůsobte si své zkušenosti s doprovodným AI, který umožňuje pestrou hratelnost a další vyprávění příběhů. Rozmanitý zážitek pro více hráčů - Pokud se rozhodnete spolupracovat s (nebo proti) jinými hráči, kampaň pro více hráčů nabízí 12 hráčů online a 4 hráče pro rozdělené obrazovky pro více hráčů místně. Hráči mohou také vyzvat své přátele online na tabulku MI6 Ops.
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta