James Bond - 007 Bond Legends - Wii U

5030917113925

5030917113925

Použité

6 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

748 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii U
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


James Bond - 007 Bond Legends - Wii U Bazar

Popis

James Bond: 007 Legends je Action-Adventure First-Person shooter, který se vydal během padesátého výročí Jamese Bonda. Celkový příběh hry je tkán společně skrze misijní hru, která je založena na pozemcích několika filmů Bond, včetně vydání roku 2012 "Skyfall". Mezi další funkce patří: vyšetřovací, sledovací a stealth dovednosti, dynamická volná akční melee akce, podpisová zbrojnice Bond, scénáře gadgetů a vozidel, ikonické darebáky a různé možnosti pro více hráčů.

Náš příběh začíná hluboko v temných, vodnatých hlubinách. Jsi James Bond a ty jsi unavený, v bezvědomí. Nevíte proč - jen to, že se snažíte o svůj život, jako nikdy předtím. Ve chvílích poznání si vzpomínáte na epické momenty z posledních 50 let. Hrůzné chase. Uber-darebáci. Exotické lokality. Dívky. Jaká bude vaše legenda, pokud je to konec?

V legendách 007 převezmete roli Jamese Bonda, kterou hraje Daniel Craig, který běží mise v nejpopulárnějších podmínkách pětidenní filmové historie 007. Místa a časy zůstávají klasifikovány, ale každý si zachovává vzhled a pocit z originálních filmů, aktualizovaný s reimagined charaktery, rozšířenou hratelností a vzrušující nové plotlines. Což nás přivádí zpět k vašemu současnému stavu. Hodiny tikají. Bude to ještě další úzký kartáč se smrtí, nebo jste konečně vyčerpali své pozoruhodné štěstí? Jen vám to můžete odpovědět, pane Bonde.

Funkce:

Dovednosti - Využijte své ostrých vyšetřovacích a dohledových dovedností k hackování počítačů, prasknutí trezorů, prohlížení utajovaných dokumentů a shromažďování informací. Použijte tajemné mechaniky hry - a svou vlastní inteligenci - aby to všechno fungovalo jako skutečný skrytý operátor. Akce - Co by dobrodružství Bond bylo bez neuvěřitelných chase a intenzivních bojů? Posílejte akci s prvotřídními bojovými dovednostmi Bond a zapojte se do dynamického melee. Okamžitá reakce a grafická karta s grafikou 60 snímků za sekundu činí z této kampaně nejvíce zaujatý a interaktivní zážitek z Bond. Gadgets, Weapons and Vehicles - Bondovy neuvěřitelné zbraně, miniaplikace a podpisové vozy budou k dispozici jako špičkové špionky světa. Vezměte si úplnou kontrolu nad svým vozidlem nebo si vybírejte zkušenosti s průvodcem, abyste se více zaměřili na zbraně, gadgety a další akce. Missions and Villains - Zažijte nejznámější a nejintenzivnější tajné misi světového špióna z celé franšízy Bond, včetně velmi očekávané nové splátky 2012 "Skyfall". 007 Zkušenosti - Dokončete různé útočné, eliminační, špionážní a obranné cíle. Přístup k odemknutelným a upgradovatelným gadgetům a zbraním. Přizpůsobte si své zkušenosti s doprovodným AI, který umožňuje pestrou hratelnost a další vyprávění příběhů. Rozmanitý zážitek pro více hráčů - Pokud se rozhodnete spolupracovat s (nebo proti) jinými hráči, kampaň pro více hráčů nabízí 12 hráčů online a 4 hráče pro rozdělené obrazovky pro více hráčů místně. Hráči mohou také vyzvat své přátele online na tabulku MI6 Ops.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta