Star Fox Zero First Print Edition with Starfox Guard - Wii U

Nintendo

045496336271

Použité

Není skladem


1 229 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců
Jazyk Angličtina
Konzole Nintendo Wii U
Krabicové vydání (CD) Ano
Původ Velká Británie


Star Fox Zero First Print Edition with Starfox Guard - Wii U bazar

Popis

Zlá říše povstala a Lylatský systém je v nebezpečí. Jako legendární vesmírný pilot Fox McCloud, výbuch přes nápor nepřátelských sil přivést mír do galaxie. V této vesmírné střílečce s bílým kloubem bude trvat déle než štěstí, když zvládnete tryskový letoun Arwing, letový dron Gyrowing a tank Landmaster! Máš, co je třeba. Teď to dokaž. Generál Pepper potřebuje vaši pomoc! Použijte filmové zobrazení vašeho televizoru k létání a identifikaci cílů a k vidění očima Foxe s obrazovkou Wii U ™ GamePad, jakmile zamknete nepřátele a vystřelíte. K přežití neúnavného útoku budete muset použít pokročilé letové techniky, jako je posilování a válečky. S pomocí zbytku Team Star Fox můžete řešit mise ve vzduchu i na zemi v různých planetách, které se hemží nepřáteli. Poté zapojte do bojů ve vesmíru obrovské armády výkonných lodí. Ovládněte své řemeslo, vzdorujte šancím a získejte osobní setkání s Androssem. Pouze můžete obnovit mír do galaxie!

Více cest se rozvětvuje, aby hráči dostali spoustu míst k prozkoumání, a každá cesta jim dává úplně jiný zážitek a jedinečné výzvy.

Hráči si všimnou, že se jejich dovednosti v průběhu času zlepšují a zlepšují, protože se stávají špičkovými piloty. V režimu pro dva hráče může jeden hráč létat Arwing, zatímco druhý hráč míří a střílí.

Oblíbené postavy fanoušků se vracejí se zcela novým a dobře známým dialogem od Fox McCloud, Slippy, Peppy, Falco a dalších.

Hráči mohou intuitivně pilotovat Arwing jednoduše pomocí pravých i levých ovládacích páček jako ovládací páky pro provádění známých letových manévrů, jako je kotrmelec, otočení v ose a válec.

Pilotujte nový a vylepšený Arwing s jeho novou transformací Walker a převzměte kontrolu nad novým letounem typu Drone, Gyrowing. Landmaster Tank se vrací a je vybaven novým omezeným letovým formulářem.

Replay stejné exotické planety s jinými vozidly a další mise mohou být vybrány na vrcholu procházení příběhu.

Kompatibilní s postavou Fox amiibo, s ní si budete moci hrát s Arwing z klasické hry SNES.

Ve hře Star Fox Guard hráči postavili 12 kamer, aby našli a porazili nepřátele, kteří útočí na těžební místo strýce Slippy Toad, Grippy Toad.

Hra obsahuje asi 100 misí, ale hráči mohou také vytvářet své vlastní výzvy úpravou umístění nepřátel.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta