Super Smash Bros. - Wii U

045496333614

045496333614

Použité

682 Položek skladem

14 dnů

487 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii U
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Super Smash Bros. - Wii U bazar

Popis

Ve hrách Super Smash Bros. pro více hráčů se postavy ze všech vesmírů společnosti Nintendo setkávají v místních obchodech Nintendo, aby se vyhnuli. Spojte libovolnou kombinaci postav a oddejte se v následném chaosu, který jsme se připojili ke hře. Akční bitevní hra Super Smash Bros. obsahuje smysluplný počet postav, které se objevily na platformách Nintendo, od Mario po spojení s Pikachu s Wii Fit Trainer! Jak se odrážejí v slavných lokálech, které jsou čerpány z bohaté historie Nintendo, doslova se může stát něco v Super Smash Bros. - a obvykle to dělá. Díky neomezeným možnostem přizpůsobení, položkám a zbraním, které rozrušují mysl a spoustu režimů, má Super Smash Bros. skutečně nekonečné možnosti přehrávání. Použijte jedinečné útoky vybrané postavy a speciální pohyby, které poškozují vašeho soupeře, a pak je udeřte s úderným útokem, abyste je poslali z pódia! Čím vyšší je poškození soupeře - v procentuálním vyjádření - tím lépe bude létat, když bude vypuštěno, takže se zblázní, dokud je neuvidíte v páře, pak uvolněte svůj nejsilnější útok a pozorujte, jak váš cíl vyskočí z pódia. Vezměte si soupeře v místním multiplayeru, nebo přiveďte bitvu k vzdáleným přátelům a nepřátelům v online zápasech.

Slavné jména z oblíbených fandů Nintendo a charaktery hostů se shromáždí ve stíhačce s vysokým rozlišením plným velkolepých akcí. S jedinečnými režimy, online multiplayer, schopností přizpůsobit si stíhače a nejrozsáhlejší série hratelných stíhačů v historii, Super Smash Bros. je opravdu střet věků. Mega Man, Little Mac, PAC-MAN a další noví vyzývači se připojují k nejdelšímu volání slavných bojovníků, které v seriálu Super Smash Bros. kdy viděli. Dokonce si můžete vzít tyto herní šaty sami sebe jako váš Mii charakter - stát se meč bojovník, střelce nebo Brawler a uvidíte, jak jste stohovat do šrotu! Kdokoliv si vyberete, přizpůsobte své speciální pohyby a vybavení, abyste je vytvořili jako vlastní. Sbírejte vybavení během hry a vybavte je tak, abyste dosáhli perfektní rovnováhy útoku, obrany a rychlosti, nebo maximalizujte jeden atribut podle svého osobního stylu hry. Zvláštní pohyby lze také sbírat a přizpůsobovat, což vám umožní vytvořit dokonalého stíhače, který vás přivede do bitvy. Hra nabízí více etap s větší rozmanitostí než jakákoliv hra v sérii. Nyní je rozšířená verze původní scény Battlefield s názvem Big Battlefield. Velká útok jeskyní založený na podzemním labyrintu nalezeném v Kirby Super Star, vyzývá hráče, aby se vyhnuli potenciálně smrtícím nebezpečným zónám - nebo vrhnou do nich své soupeře. Stádo Jungle Hijinxs, založené na Donkey Kong Country Returns, obsahuje bitvy dvou letadel s popředí a zázemím a výbušné barely, které střílí hráče zepředu a dozadu a naopak. Po spuštění bude nová scéna Miiverse obsahovat příspěvky hráčů z Miiverse, kde se objeví příspěvky v hře, aby mohli bojovníci bojovat.

Široká škála nových postav pro hraní jako

Soutěžte s klasickými hráči ze seriálu Super Smash Bros. spolu s novými vyzvánějícími, jako je Mega Man, Little Mac nebo nově ohlášená Palutena, bohyně světla z her Kid Icarus. Hráči mohou poprvé dokonce soutěžit jako vlastní znaky Mii.

Režim pro více hráčů

V první části seriálu umožňuje speciální režim osm hráčů současně bojovat v místním multiplayeru. Tato volba se objeví pouze ve verzi Wii U a umožňuje hráčům soutěžit na speciálních, větších fázích, aby vyhověli všem postavám.

Počet kontrolních metod

Použijte řadu kontrolních metod během bojů s vysokou energií a akcemi, včetně ovladačů Nintendo GameCube - dlouholetého regulátoru výběru pro hard-core hráče Super Smash Bros. Použijte kombinaci ovládacích prvků k rozbíjení svého soupeře z arény, která má být korunována šampiónem Super Smash Bros. !

HD poprvé v historii!

Poprvé se Super Smash Bros. můžete hrát a sledovat v úžasné grafice s vysokým rozlišením. Bojujte se svými přáteli a Smash oponentů z arény v rozbíjení High Definition. Bít s přáteli nikdy nevypadal tak dobře.

Vytváření vlastní fáze

Super Smash Bros. pro Wii U vám umožní vytvářet vlastní osobní scény pro vás, abyste bojovali se svými přáteli! Proveďte etapy jako obtížné nebo hektické, jak chcete. Dotyková obrazovka hry Wii U GamePad usnadňuje hrácům, aby si stavěli své vlastní scény a po budoucí aktualizaci je sdílejí s přáteli a dalšími hráči po celém světě.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta