Super Smash Bros. - Wii U

045496333614

045496333614

Použité

660 Položek skladem

14 dnů

475 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců
JazykAngličtina
KonzoleNintendo Wii U
Krabicové vydání (CD)Ano
PůvodVelká Británie


Super Smash Bros. - Wii U bazar

Popis

Ve hrách Super Smash Bros. pro více hráčů se postavy ze všech vesmírů společnosti Nintendo setkávají v místních obchodech Nintendo, aby se vyhnuli. Spojte libovolnou kombinaci postav a oddejte se v následném chaosu, který jsme se připojili ke hře. Akční bitevní hra Super Smash Bros. obsahuje smysluplný počet postav, které se objevily na platformách Nintendo, od Mario po spojení s Pikachu s Wii Fit Trainer! Jak se odrážejí v slavných lokálech, které jsou čerpány z bohaté historie Nintendo, doslova se může stát něco v Super Smash Bros. - a obvykle to dělá. Díky neomezeným možnostem přizpůsobení, položkám a zbraním, které rozrušují mysl a spoustu režimů, má Super Smash Bros. skutečně nekonečné možnosti přehrávání. Použijte jedinečné útoky vybrané postavy a speciální pohyby, které poškozují vašeho soupeře, a pak je udeřte s úderným útokem, abyste je poslali z pódia! Čím vyšší je poškození soupeře - v procentuálním vyjádření - tím lépe bude létat, když bude vypuštěno, takže se zblázní, dokud je neuvidíte v páře, pak uvolněte svůj nejsilnější útok a pozorujte, jak váš cíl vyskočí z pódia. Vezměte si soupeře v místním multiplayeru, nebo přiveďte bitvu k vzdáleným přátelům a nepřátelům v online zápasech.

Slavné jména z oblíbených fandů Nintendo a charaktery hostů se shromáždí ve stíhačce s vysokým rozlišením plným velkolepých akcí. S jedinečnými režimy, online multiplayer, schopností přizpůsobit si stíhače a nejrozsáhlejší série hratelných stíhačů v historii, Super Smash Bros. je opravdu střet věků. Mega Man, Little Mac, PAC-MAN a další noví vyzývači se připojují k nejdelšímu volání slavných bojovníků, které v seriálu Super Smash Bros. kdy viděli. Dokonce si můžete vzít tyto herní šaty sami sebe jako váš Mii charakter - stát se meč bojovník, střelce nebo Brawler a uvidíte, jak jste stohovat do šrotu! Kdokoliv si vyberete, přizpůsobte své speciální pohyby a vybavení, abyste je vytvořili jako vlastní. Sbírejte vybavení během hry a vybavte je tak, abyste dosáhli perfektní rovnováhy útoku, obrany a rychlosti, nebo maximalizujte jeden atribut podle svého osobního stylu hry. Zvláštní pohyby lze také sbírat a přizpůsobovat, což vám umožní vytvořit dokonalého stíhače, který vás přivede do bitvy. Hra nabízí více etap s větší rozmanitostí než jakákoliv hra v sérii. Nyní je rozšířená verze původní scény Battlefield s názvem Big Battlefield. Velká útok jeskyní založený na podzemním labyrintu nalezeném v Kirby Super Star, vyzývá hráče, aby se vyhnuli potenciálně smrtícím nebezpečným zónám - nebo vrhnou do nich své soupeře. Stádo Jungle Hijinxs, založené na Donkey Kong Country Returns, obsahuje bitvy dvou letadel s popředí a zázemím a výbušné barely, které střílí hráče zepředu a dozadu a naopak. Po spuštění bude nová scéna Miiverse obsahovat příspěvky hráčů z Miiverse, kde se objeví příspěvky v hře, aby mohli bojovníci bojovat.

Široká škála nových postav pro hraní jako

Soutěžte s klasickými hráči ze seriálu Super Smash Bros. spolu s novými vyzvánějícími, jako je Mega Man, Little Mac nebo nově ohlášená Palutena, bohyně světla z her Kid Icarus. Hráči mohou poprvé dokonce soutěžit jako vlastní znaky Mii.

Režim pro více hráčů

V první části seriálu umožňuje speciální režim osm hráčů současně bojovat v místním multiplayeru. Tato volba se objeví pouze ve verzi Wii U a umožňuje hráčům soutěžit na speciálních, větších fázích, aby vyhověli všem postavám.

Počet kontrolních metod

Použijte řadu kontrolních metod během bojů s vysokou energií a akcemi, včetně ovladačů Nintendo GameCube - dlouholetého regulátoru výběru pro hard-core hráče Super Smash Bros. Použijte kombinaci ovládacích prvků k rozbíjení svého soupeře z arény, která má být korunována šampiónem Super Smash Bros. !

HD poprvé v historii!

Poprvé se Super Smash Bros. můžete hrát a sledovat v úžasné grafice s vysokým rozlišením. Bojujte se svými přáteli a Smash oponentů z arény v rozbíjení High Definition. Bít s přáteli nikdy nevypadal tak dobře.

Vytváření vlastní fáze

Super Smash Bros. pro Wii U vám umožní vytvářet vlastní osobní scény pro vás, abyste bojovali se svými přáteli! Proveďte etapy jako obtížné nebo hektické, jak chcete. Dotyková obrazovka hry Wii U GamePad usnadňuje hrácům, aby si stavěli své vlastní scény a po budoucí aktualizaci je sdílejí s přáteli a dalšími hráči po celém světě.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta